מובילים בתקשוב

יום ב', 20 בפברואר 2017

 

דוד סתיו מונה לסמנכ"ל מחשוב וטכנולוגיות מידע באוניברסיטת תל אביב

 

דוד סתיו, מומחה במערכות תפעוליות וניהול נתונים ואנליטיקה, מונה לאחרונה לתפקיד מנמ"ר אוניברסיטת תל-אביב וסמנכ"ל מחשוב וטכנולוגיות מידע.

לסתיו ניסיון רב בניהול יחידות ITגדולות ומורכבות, ובהובלה ומימוש של יעדים עסקיים אסטרטגיים באמצעות פתרונות טכנולוגיים.

הוא מצטרף לאוניברסיטה, לאחר 18 שנים שבהן שימש בתפקידי ניהול שונים בחטיבת ה-ITבבנק הפועלים. לפני תפקידו בבנק עבד סתיו במשך חמש שנים כמנהל פרויקטים בחברת דלק וכיועץ מטעם חברת מטריקס בפרויקטים גדולים בתחום התוכנה.

במסגרת התפקידים השונים שמילא בבנק הפועלים, הוביל את האסטרטגיה הטכנולוגית של ה-Big Data   ו-Predictive Analytics, ניהל את מחסן הנתונים הארגוני וה-BI, ניהל את מערכות שוק ההון והמסחר של הבנק ואת היישומים הפיננסיים וניהול הסיכונים.

סתיו מתגורר בראשון לציון, והוא אב לשלוש בנות. בצבא שירת בממר"ם, והוא בעל תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים עם התמחות במחשבים ומערכות מידע ובמימון במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

"ה-IT  בארגון חייב לשמור על יציבות המערכות, מצד אחד, ומצד שני – להמשיך לחדש ולהתחדש כל העת", אמר סתיו עם הכניסה לתפקיד והוסיף "יציבות המערכות ושרידותן היא תנאי להמשך פעילות תקינה ורציפה של הארגון, ומאפשרת למנף פרויקטים חדשים. אני שמח לעבוד בארגון שהמחקר והחדשנות הם מוטיב מרכזי שלו, ומקווה שיחד עם הסגל המנהלי והאקדמי נמנף את מטרות הארגון באמצעות הטכנולוגיה".

חיים משה מונה לסמנכ"ל הנדסה בוריאסט סולושנס

 

חיים משה מונה לאחרונה לסמנכ"ל הנדסה בוריאסט סולושנס מקבוצת אמן, המתמחה בתכנון פרויקטי אלקטרוניקה ושבבים.

במסגרת תפקידו, יהיה חיים אחראי על הרחבת פעילות התכן של החברה, שיפור תהליכי עבודה, ניהול פרויקטים והידוק הקשר עם אתרי הפיתוח של החברה בחו"ל.

לחיים ניסיון של מעל 30 שנה בתחום ה-Semiconductors והטכנולוגיה. בעברו שימש חיים כמייסד ומנכ"ל חברת Optix, כמנכ"ל ישראל בחברת Transwitchומספר תפקידי הנדסה וניהול נוספים בחברות National Semi, Scorpio Communication  ו-Novanet Semi. לחיים תואר ראשון בהנדסה מאוניברסיטת בן-גוריון ו-MBAמאוניברסיטת בר-אילן.

"וריאסט התרחבה באופן חסר תקדים במהלך השנה האחרונה, מבחינת מספר המהנדסים, היקף הפרוייקטים ומורכבותם. הצוותים שלנו עסוקים כעת בחזית הטכנולוגיה במגוון נושאים, בתעשיית הזכרונות, הרכב, ראייה ממוחשבת ועוד. הצטרפותו של חיים, שמביא עימו נסיון ניהולי והנדסי עשיר, תמשיך לתרום לביסוס וריאסט כחברה המובילה בתחום התכנון והוריפיקציה ויסייע לשלב הבא בתפתחותה של החברה", ציין משה זלצברג, מנכ"ל וריאסט.