10,000 דולר לחדשנות בתעשייה 4.0

יום ב', 2 בנובמבר 2020

 

שמוליק אדלמן, מנכ"ל חברת Infibotics שזכתה במקום הראשון בתחרות הסטארטאפים שנערכה על ידי מאיץ הגליל ו-i4Valley, קיבל בסוף השבוע האחרון ממשה קונינסקי - ראש עיריית כרמיאל ומסיוון יחיאלי - מנכ"ל חממת i4vally  פרס על סך 10,000 דולר.

Infibotics הגיעה ראשונה מתוך 21 חברות הייטק שהציגו מיזמים פורצי דרך בכנס הבין-לאומי שנערך באחרונה.

החברה מפתחת מערכת של נחילי רובוטים למפעלי הייצור. מדובר בגישה מהפכנית ובאלגוריתמים מבוססי AI לשליטה של נחילי הרובוטים לצורך שיפור וייעול תהליכי הייצור במפעלים כחלק ממהפכת industry4.0.

יתרון המערכת בא לידי ביטוי בשילוב הרובוטים בעזרת הטכנולוגיות שמפתחת החברה אשר לא מצריך שינויים בתשתיות המפעל ולכן הוא קל ומהיר ליישום, והופך את העבודה למהירה, יעילה וזולה. החברה זכתה בתחרות סטארטאפים שקיימה החממה בשיתוף מאיץ הגליל, ובחסותם של מכללת אורט בראודה כרמיאל, משרד התעשייה, מעוף, עיריית כרמיאל, המועצה האזורית משגב ועוד. 

משה קונינסקי, ראש עיריית כרמיאל: "אני רואה חשיבות רבה בהפיכת כרמיאל למרכז העסקים והפיתוח של הצפון. אנו מפעילים פרויקטים כמו המאיץ, החממה ועוד מעט פתיחת ה-האב והכל בעבודה משותפת עם התעשייה. אלו פרויקטים המייצרים אקו-סיסטם חזק. אני מברך את הזוכים ומודה לכל השותפים!"

סיוון יחיאלי, מנכ"ל I4Valley‏: "הגיע הזמן להמציא מחדש את התעשייה היצרנית. מאות משתתפים מרחבי העולם מראים עד כמה הפוטנציאל אצלנו גבוה".