השקת אפל בערב יום כיפור

יום ג', 14 בספטמבר 2021

 

 
את ערב יום  כיפור ניצלה אפל לשורה של הכרזות מחדשות.
 
הקיץ מגיע לשיאו לקראת חודשי ספטמבר-אוקטובר, ואיתם מגיע גם השיא של עונת ההכרזות של אפל. 
כמדי שנה, ההכרזות שמעניינות  את רוב האנשים באירוע ספטמבר של אפל נוגעות לאייפונים. לפי הדיווח של אתר גורמן, אפל קוראת  לסדרה הבאה אייפון 13 - זאת על אף שאנחנו לא צפויים לראות שינוי משמעותי בדור הבא.
 
מה אנחנו יודעים כמעט בוודאות? קודם כל, דגמי האייפון 13 יגיעו כמתבקש עם שבב A15 החדש. וכן תוצע לראשונה גירסה עם אחסון של 1 טרהבייט.
בנוסף, המגרעת, שנמצאת בראש המסך של האייפון מאז דגם ה-X שיצא בספטמבר 2017 - תהיה קטנה יותר. לצד זה, באיחור של כמה שנים בהשוואה כמעט לכל יצרנית סלולר, התצוגה של המכשירים הבאים תשלב קצב רענון של 120 הרץ.
 
ועוד - באירוע מוצג ם את הדור הבא של האיירפודס - האוזניות האלחוטיות הבסיסיות של אפל.
 
לראשונה מאז 2016, האוזניות החדשות יקבלו עיצוב חדש וישלבו אלמנטים עיצוביים מגרסת האיירפודס פרו עם "גדם" קצר יותר (הקצוות הלבנים שבולטים מחוץ לאוזניים) ומראה מעוגל יותר. מנגד, על אף שהן צפויות להיות דומות לדגם הפרו הן לא יגיעו עם מערכת סינון רעשים או מתאמי סיליקון.
 
Apple Watch 7
מוצגת גם סדרת השעונים החדשה של אפל - Apple Watch 7 (אפל ווטש 7) - שעשויה לקבל רענון משמעותי, עם קצוות שטוחים בחיתוך חד וזכוכית פחות מעוגלת, בדומה לסדרת האייפון 12. כמו כן, כמתבקש, הם ישלבו גם שבב בגרסה עדכנית.
 
אייפדים חדשים
אפל מכריזה גם על זוג אייפדים - אייפד מיני 6 ואייפד 9. שני הדגמים ככל הנראה יקבלו את הקו העיצובי של ה-iPad Air, ולמעשה ייראו כמו גרסה מכווצת שלו. כמו כן, כפתור הבית ייעלם באופן סופי ואנחנו צפויים לקבל גם חיבור USB-C.