הפטנט הישראלי שימנע זיופי מוצרים ברחבי העולם

יום ה', 15 ביוני 2017

 

חברת BrandGuard  הישראלית הודיעה על השלמת תהליך הפיתוח של מערכת טכנולוגית חדשה למניעת זיופים ויוצאת בימים אלו למספר פיילוטים עם חברות ישראליות

בהודעה שהוציאה החברה נמסר כי בימים אלו נמצאת החברה במשא ומתן עם מספר יקבים, יצרני תרופות וקוסמטיקה על הסכמים לשימוש במערכת מבוססת הפטנט החדשה, במסגרתה יצורף לאריזת המוצרים סימון ייחודי אשר אינו ניתן לזיוף. סריקת הקוד באמצעות הטלפון הסלולרי של הקונה מוודאת שהמוצר הנרכש מקורי ומסופק באיכות המובטחת.

טכנולוגיית הסימון של BrandGuard מספקת פתרון לבעיית הזיופים הגורמת נזק של מיליארדי דולרים ברחבי העולם, במיוחד בסין וליצרנים ממדינות שונות באירופה ביניהן צרפת, איטליה וספרד. בנוסף מאפשרת המערכת מעקב אחר תהליכים לוגיסטיים כולל שינוע המוצרים ומקום מכירתם. במקביל לבדיקת המקוריות, המערכת יוצרת ערוץ מידע עם הצרכן הסופי דרך הטלפון הסטנדרטי, מידע שעוזר בתהליך הבחירה והשימוש.

לדברי סער קורן מנכ?ל BrandGuard, פיתוח המערכת ארך כשנה וחצי, תוך התמקדות בצרכן הסופי שהוא הנפגע העיקרי מתופעת הזיופים. ?הצרכן מצפה למידע עשיר ומדויק על המוצר אותו הוא שוקל לקנות, כפי שהורגל בחנויות מקוונות. המערכת מייצרת פלטפורמה שיווקית ברמת החנות שאין לה תחליף  - ללא צורך בהשקעה מסיבית בהתקנות ותוכנה מיוחדת?.