פתרון בדואר ישראל להבטחת קישוריות מאובטחת

יום ה', 29 במרץ 2018

 

טנגרם, חברת הבת של מטריקס, הטמיעה את פתרון הדאטה פאוור של IBMבמערכות חברת דואר ישראל, כדי ליצור מערכת אבטחת משופרת בארגון.

הפרויקט נמשך מספר חודשים ובימים אלה הסתיימה הטמעתו לאחר בדיקות אחרונות.

במסגרת הפרויקט סיפקה חברת טנגרם, המתמחה ביישום טכנולוגיות IBMבכלל ובדאטה פאוור בפרט, חלק ניכר באפיון, כתיבה ובדיקת הממשקים, וכן מעטפת טכנולוגית ליצירת תשתית עסקית דיגיטלית משופרת, המאפשרת לחברת הדואר להתממשק עם מערכות חיצוניות בצורה מאובטחת ועל פי מדיניות קבועה וברורה.

פתרון הדאטה פאוור נותן מענה לצרכים עסקיים בקישור של מערכות הדואר מהארגון ואל הארגון - מצד אחד בתקשורת של הדואר מול גורמים חיצוניים כמו פלטפורמות הסחר, מכס ועוד, ומצד שני בין מערכות הדואר - שחלקן ON PREMוחלקן ההולך וגדל נמצא בענן - כמו מערך הדיגיטל (AZURE) ומערך השליחים (בקרוב ב-SALESFORCE).

פתרון הדאטה פאוור מאפשר זמינות גבוהה מאוד ומאובטחת של המערכות הארגוניות והתהליכים העסקיים של דואר ישראל, באמצעות יצירת מתודולוגיה ושפה אחודה. בהתאם לסטנדרט הבינלאומי, צומצמו זמן הפיתוח הנדרש, וכן זמני ההנדסה, התכנון וכיוצא בזה. כמו כן, פתרון זה הרחיב את יכולות אבטחת המידע של דואר ישראל באופן משמעותי. נוסף על כך, פתרון זה מאפשר לחברת הדואר יכולת ליישום ופיתוח העולם הדיגיטלי העסקי שלה בכל הנוגע לפורטל העסקים של החברה, לטרנזקציות עסקיות, תעודות משלוח, מעקב אחר חבילות, עבודה מול ספקים ועוד.