טוב לעבוד באינטל ישראל - וגם להתחסן ...

יום ה', 19 באוגוסט 2021

טוב לעבוד באינטל ישראל - וגם להתחסן ...

כל עובדי אינטל ישראל (ובכלל) יקבלו 250 דולר במטרה לעודד אותם להתחסן. התשלום יהיה גם על מי שהתחסן רטרואקטיבית. אינטל תעניק 100 דולר נוספים בתלושים לעובדים שעתיים. 
כמו כן עובדי אינטל יקבלו 4 שעות חופש כדי לגשת ולהתחסן. אינטל מעסיקה בישראל 14 אלף עובדים מתוכם 2,000 הם עובדי האבנה לאבס ומוביל איי.
 
נמסר כי המהלך הוא חלק ממהלך כולל של אינטל העולמית וישראל היא חלק ממנו. אינטל לא מחייבת את עובדיה להתחסן, אבל ממליצה להם לעשות זאת ומעודדת אותם לכך.
 
מאינטל נמסר ש"זה בא ממקום של גאווה, דאגה לבריאות העובדים, משפחות וקהילות והרצון שלנו לעשות אימפקט כדי שהעולם יהיה מחוסן כמה שיותר מהר ושזה יהיה מאחורינו".
 
מנכ"ל אינטל, פט גלסינגר, קרא לעובדים לקבל חיסון נגד COVID-19 כאשר הוא זמין באזורם ואמר כי הבונוס נועד כציון לשבח לאלו שכבר עשו זאת וכעידוד למי שעוד לא. הוא ציין כי "אינטל אינה מחייבת כיום עובדים לקבל חיסון ל- COVID-19".
 

פטריק פול "פט" גלסינגר (באנגליתPatrick Paul "Pat" Gelsinger; נולד ב-1962) הוא מהנדס חשמל ומנהל אמריקאי בעל ותק בתעשיות החומרה והתוכנה, מנכ"ל אינטל החל מפברואר 2021, וקודם לכן מנכ"ל חברת התוכנה VMware מאז ספטמבר 2012.