תפקידי צמרת

יום ג', 8 במאי 2018

רמי מנחם מונה לסמנכ"ל מכירות פתרונות רוחביים ב- SAPישראל

 

רמי מנחם (43) מונה לסמנכ"ל מכירות פתרונות רוחביים ב- SAPישראל. במסגרת תפקידו החדש יהיה אחראי מנחם על ניהול צוות מכירות אשר יעבוד רוחבית מול כל לקוחות החברה בישראל. הצוות מתמחה במכירת פתרונות בחלוקה לתשעה עולמות תוכן, ביניהם:ERPבענן, ביג דאטה, פתרונות פיננסיים, ניהול שרשרת אספקה, ניהול חווית לקוח, מכירות ושיווק, ניהול משאבי אנוש, פלטפורמות ענן ועוד.

 

בארבע שנים האחרונות היה מנחם סמנכ"ל מכירות בתחום SME&OEM ובארבע שנים שלפני כן היה מנהל הפעילות של פתרון SAP Business Oneבישראל.

רמי מנחם הוא בעל תואר מהנדס תעשייה וניהול ממכללת שנקר.

 

גל אורן התמנה למנהל הפעילות של חטיבת Ixiaבחברת Keysightישראל

גל אורן התמנה למנהל הפעילות של חטיבת Ixia Solutions Groupבקיסייט טכנולוגיות (Keysight Technologies) ישראל. במסגרת תפקידו יפעל אורן לחזק ולהרחיב את פעילותה העסקית והטכנולוגית של חטיבת פתרונות Ixiaבשוק הישראלי, והמשך פיתוח פעילות השותפים.

אורן שימש בתפקידו הקודם ב-Ixiaכמנהל מכירות פתרונות ה-Network Visibility. קודם לכן שימש אורן במשך למעלה מחמש שנים כמנהל מכירות בחטיבת האנטרפרייז בטלדור תקשורת.

Ixiaהתמזגה לאחרונה לתוך חברת קיסייט טכנולוגיות העולמית, זאת בעקבות רכישתה לפני למעלה משנה. חטיבת Ixiaבקיסייט טכנולוגיות הינה ספקית עולמית מובילה של פתרונות בדיקה וסימולציה מתקדמים, פתרונות נראות רשת (Network Visibility) ואבטחת מידע המספקים יכולות ניהול מתקדמות של הרשת הארגונית. 

גלעד ברון התמנה לסמנכ"ל מוצרים בחברת פרולוג'יק

חברת פרולוג'יק (Prologic) מודיעה על מינוי גלעד ברון לתפקיד סמנכ"ל מוצרים ומכירות פתרונות תוכנה. במסגרת תפקידו ינהל ברון את שיתופי הפעולה עם ספקיות טכנולוגיה גלובאליות אותן מייצגת פרולוג'יק בישראל, את הפיתוח העסקי והרחבת הפעילות בשוק המקומי של פתרונות ה-ITשמייצגת פרולוג'יק, וניהול רשת האינטגרטורים והשותפים.

בשלוש שנים האחרונות מנהל ברון את פעילות SolarWindsאותה מייצגת פרולוג'יק בלעדית בשוק הישראלי. ברון הוביל את הפיתוח העסקי של סוויטת פתרונות SolarWinds, ומנהל את רשת השותפים והאינטגרטורים המקומיים.

ברון הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהמרכז האוניברסיטאי אריאל.