מרכז הידרו לייף בשער הנגב התקין מערכת בקרת כניסה ביומטרית

יום א', 28 במאי 2017

 

מרכז הספורט והטיפול ההידרותרפי הידרו לייף, בשער הנגב, התקין מערכת זיהוי ביומטרי בתנועה  ((IMID, שפותחה בחברה FSTהישראלית, המפשטת את תהליכי הכניסה למקום וחוסכת את הצורך בשבבי זיהוי או בכרטיסי מנוי.

הידרו לייף הנו מרכז ייחודי, המציע טיפולים רפואיים במים וביבשה יחד עם פעילויות ספורט ופנאי כקאנטרי-קלאב לכל דבר.

לדברי ורד ליבשטיין, מנכ"לית מרכז הידרו לייף, "לנוכח המספר הגדול במיוחד של אנשים הנכנסים מדי יום למרכז, לרבות כאלה שאינם מנויים המגיעים על מנת לסייע למנויים בעלי מוגבלויות, כמו גם הורים המביאים את ילדיהם או אוספים אותם, חיפשנו פתרון בעל רמה גבוהה של אבטחה – ועדיין כזה שיהיה נוח לשימוש, לצורך ניהול תהליכי הכניסה וזיהוי המנוים. מערכת IMIDשל FST, המאפשרת למנויים ולמבקרים קבועים, להיכנס ללא צורך להציג תעודה או לשאת עימם שבב זיהוי ייעודי, פועלת באופן אמין במיוחד, ומתאימה להפליא לשימוש המועדון".

טכנולוגיית הזיהוי הביומטרי של מנויים תוך כדי הליכה ותנועה רגילה – IMID, אותה פיתחה FSTהישראלית ועליה רשמה שורת פטנטים, הותקנה בכניסה למרכז ושולבה בקרוסלות הכניסה הקיימות.

המערכת הציעה גם שילוב מהיר וקל ליישום עם מערכת ניהול החברים של המרכז, הפועלת בסביבת ענן. משתמשים רשומים מזוהים ומקבלים אישור כניסה בתהליך כמעט מיידי: הזיהוי ורישום הכניסה נמשכים פחות משתי שניות, מהרגע בו צועד מנוי מורשה דרך קרוסלת הכניסה. תהליך הרשמה של מנויים חדשים נמשך פחות מדקה לכל מנוי חדש, ומאפשר למרכז לעדכן בקלות את בסיס המשתמשים בשירותיו, הנתון לשינויים תכופים.