סיסקו תקים רשת האבים לקישוריות

יום ה', 8 במרץ 2018
 סיסקו תקים בישראל רשת האבים לקישוריות   בין מרכזי פיתוח ושירות שונים .
 
לפני כשנה וחצי, חתמה סיסקו על מזכר הבנות עם ממשלות ישראל, לסייע ולתמוך בחזון ישראל דיגיטלית. עתה במסגרת ביקור יו"ר החברה בארץ הודיעה החברה על צעד משמעותי ראשון במימוש החזון בהכרזה מיוחדת שנשא מנכ"ל ויו"ר סיסקו העולמית צ'אק רובינס בירושלים באירוע חגיגי במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין – השקתה של רשת האבים של סיסקו ושותפיה בכל רחבי הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית של ישראל, במטרה לייצר אקוסיסטם של עסקים קטנים, סטרטאפים, פרילאנסרים ועובדים מהפריפריה אשר יוכלו ללמוד, לעבוד לשתף פעולה ולספק שירותים שונים לעסקים ברחבי הארץ.
 
ההכרזה  התקיימה באחד ההאבים החדשים במרכז הצעירים של עיריית ירושלים ובמהלכה נפגשו נשיא המדינה וצ'אק רובינס עם יזמים ועובדים הפועלים בשנה האחרונה מתוך שלושת ההאבים של סיסקו בדרום הארץ בשיתוף עמותת "ארץעיר" ו – JNFארה"ב תחת השם NETGEV ומהווים פילוט לרשת הכלל ארצית החדשה שצפויה לצמוח כבר במהלך השנה הקרובה ל-100 האבים בפריסה ארצית רחבה וכוללים בין היתר כ-26 האבים בירושלים, שני האבים ברמת הגולן, כעשרה האבים נוספים בנגב ועוד.
 
היזמים והעובדים אשר פגשו וירטואלית את הנשיא ורובינס באמצעות הטכנולוגיה של סיסקו מההאבים בדימונה, חורה, מזרח ירושלים ומערב ירושלים וכן ממכללת ספיר הציגו את היכולות והאפשרויות שמציעה העבודה מהאבים והחיבור לרשת של סיסקו.
 
עשרות ההאבים החדשים, יצוידו בטכנולוגיה מתקדמת של סיסקו ויאפשרו למשתמשים בהם לעבוד מרחוק, לפתוח מיזמים, לקבל הכשרות תעסוקתיות ממומחים הנמצאים במרכז, לייצר חיבור עם בעלי עסקים הדומים לשלהם בכל רחבי ישראל ולנטרל את המרחק הגיאוגרפי כגורם המשפיע על אפשרויות התעסוקה או ההזדמנויות העסקיות העומדות בפניהם.
 
מנכ"ל סיסקו העולמית, צ'אק רובינס: "בשנת 2016, הכרזנו ביחד עם ממשלת ישראל על שיתוף פעולה במטרה להאיץ את החדשנות, לקדם יזמות והקניית כלים דיגיטליים תוך כדי שימת דגש על יצירת קהילה משותפת שתביא את בשורת הדיגיטזציה לכלל ישראל. השקתה של רשת ההאבים החדשה הינה צעד טבעי מתבקש בתהליך באמצעותו אנו פועלים לסייע לפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל להשתלב לתוך הכלכלה הדיגיטלית ולתמוך בישראל במסע הדיגיטלי המשותף שלנו".
 
מנכ"ל סיסקו ישראל, אורן שגיא: "אני נרגש לעמוד כאן היום לצד נשיא המדינה מר ראובן ריבלין ומנכ"ל סיסקו העולמית צ'אק רובינס ולראות איך החלום המשותף שלנו קורם עור וגידים. סיסקו ישראל מקדמת את המסע הדיגטאלי בישראל, תוך שיתוף פעולה עם המגזר העסקי, הציבורי והשלישי. אני מתחייב מעל במה זו כי השקת האבים הטכנולוגיים היום הינה רק שלב נוסף במסע זה, המשפיע על כל תחומים החיים"..