מינוים בכירים

יום ב', 1 בינואר 2018

מיכל מיכאל מונתה למנהלת השיווק בהיטאצ'י ונטרה

מיכל מיכאל (31) מונתה לתפקיד מנהלת השיווק בחברת היטאצ'י ונטרה ישראל.

בתפקידה הקודם, מיכאל שימשה במשך חמש שנים כמנהלת פרויקטים וקניינית בכירה עבור חיל האוויר, במשלחת הרכש של משרד הביטחון בניו יורק.

מיכאל הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק ממכללת רופין ובוגרת המסלול לניהול פרויקטים מ-NYU School of Professional Studies

מתן זוהר מונה ל-CTO בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

מתן זוהר (29) מונה ל-CTO בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. במסגרת תפקידו יהיה אחראי מתן על הובלת האסטרטגיה הטכנולוגית של החטיבה, הרחבת פעילות ה-Disruptive Technologies בעולמות המתפתחים של  Big Data,AI,Cloud  Private, Data Scienceו-IOT  ושיתוף הידע הטכנולוגי הנצבר בחטיבה בין הצוותים העסקיים, הטכנולוגיים והשותפים.

בעברו כיהן מתן במגוון תפקידים במטריקס כגון מנהל תחום ביג דאטה ויועץ בצוות ה-CTOלארכיטקטורה ופתרונות Middleware  בטנגרם, חברת בת של מטריקס. מתן הנו מומחה קוד פתוח,  בוגר קורס Big Data Architects  ו-System Mainframe  בג'ון ברייס. לפני כן שירת ביחידת ממר"ם כתכניתן בכיר ו DBA.

 

בני עלימה מונה לתפקיד מנהל אגף פרוייקטים - בתי חולים במטריקס

בני עלימה, 43, מונה לתפקיד מנהל אגף פרוייקטים - בתי חולים בחטיבת מערכות עסקיות של מטריקס. במסגרת תפקידו אחראי עלימה על ניהול הפרוייקטים ותהליכי מכירה של מערכת ה- ERPתפנית, המיועדת לניהול פיננסי, לוגיסטי ומינהל רפואי (ATD) בבתי חולים.

בתפקידו הקודם היה מנהל פרוייקטים בחטיבת מערכות עסקיות של מטריקס ולפני כן שימש כמנהל מערכות המידע של בית החולים הרצליה מדיקל סנטר.

עלימה הוא בוגר תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן.