שיתוף פעולה במו"פ ופיילוטים עם מגוון מדינות אירופה

יום א', 8 בנובמבר 2020

תאריך אחרון להגשה 25/11/2020

 

רשות החדשנות ומקבילותיה במדינות איטליה, גרמניה, צ'כיה ורוסיה מזמינות חברות ישראליות בכל תחומי הטכנולוגיה להגיש בקשה לקבלת מענק לביצוע פרויקטי מחקר ופיתוח יחד עם חברות במדינות אלו.
מסגרת זו מקנה לחברות ישראליות את האפשרות להנות משיתופי פעולה עם חברות מובילות באירופה ולקבל מענקים עבור פרויקטים משותפים מבוססי חדשנות טכנולוגית.

ניתן להגיש בקשה לקול קורא במסגרת המסלולים הבאים:

קהל יעד

קול קורא זה מיועד לחברות טכנולוגיה בכל התחומים, שמתכוונות לבצע שיתוף פעולה במו"פ עם חברה זרה מאיטליה, גרמניה, צ'כיה או רוסיה. תינתן עדיפות לפרויקטים בתחום הביו-קונברג'נס (פרויקטים טכנולוגיים המשלבים ביולוגיה עם טכנולוגיות מתקדמות כמו הנדסה, בינה מלאכותית ועוד) להרחבה לחצו כאן.

חברת Snam מחפשת שיתופי פעולה עם חברות בתחומי תחנות תדלוק מימן, תאי דלק לייצור חשמל, טכנולוגיות ייצור מימן, אחסון והעברת אנרגיה, ומנגנוני בטיחות לזיהוי ומניעת דליפות גז.

מימון

עבור חברות ישראליות, גובה הסיוע בקול קורא זה הנו עד 50% מהוצאות המו"פ.
עבור חברות זרות, גובה הסיוע בקול קורא זה יקבע ויוענק על ידי רשות המימון הזרה.

לפרויקטים עם Snam, יינתן סיוע נוסף מהתאגיד הרב לאומי בצורת in-kind (לצד מענק של רשות החדשנות), באמצעות גישה לבחינת יכולות הפיתוח בתנאי שטח אמתיים לבדיקת החדשנות, שימוש בציוד, מומחיות, שירותים פנימיים ייחודיים, וסיוע במסחור משותף של התוצר.

תנאי סף

הינם בהתאם למסלול אליו אתם מגישים בקשה:

אופן הגשת הבקשה

ההגשה לקול קורא זה נעשית בהתאם למסלול שבחרתם להגיש אליו. על מנת להגיש בקשה יש להוריד את הטפסים המופיעים במסלול הנבחר ולהגישם בטופס "הגשת בקשה לתמיכה" המופיע בתפריט הימני באזור האישי של אתר רשות החדשנות.

ליצירת קשר

מנהלי תכנית זו ברשות החדשנות: Europe Department, EUR@innovationisrael.org.il.