מעבדת קספרסקי משיקה את Future Tech Lab בישראל

יום א', 18 ביוני 2017

פושעי סייבר מגבירים כל העת את המוכנות והמסוגלות שלהם לתקוף תשתיות חיוניות, מערכות בקרה תעשייתיות המחוברות לרשת, וכן את טכנולוגיות העתיד כגון IoT ומכוניות מרושתות וכל זאת בעוד ארגונים ומשתמשים עדיין אינם ערוכים להגנה ברמה המעוררת דאגה. במצב זה, גישה למודיעין איומים בזמן אמת הופכת להכרחית. כדי לסייע ללקוחות  ולשותפים לזהות ולהתגונן מפני איומים חדשים,

מעבדת קספרסקי מכריזה עתה  על פתיחת ה-Future Tech Lab בישראל.

מרכז המחקר והפיתוח, אשר ממוקם במשרדים החדשים של מעבדת קספרסקי בירושלים, יתמקד בחקר איומי סייבר המכוונים כנגד טכנולוגיות כגון IoT, מערכות משובצות, כלי רכב ומערכות בקרה תעשייתיות.

לדברי החברה, פתיחת ה-Future Tech Lab בישראל מחזקת את הפריסה הבינלאומית, המתרחבת במהירות, של מעבדת קספרסקי ומתווספת לרשת מרכזי המומחים הפועלים ברוסיה, ארה"ב, בריטניה, אירלנד וסין. כשהיא ממוקמת באופן אסטרטגי בלב בירת ישראל, Future Tech Lab תשמש כבית עבור מי שנמצאים בחזית המאבק המתמשך כנגד איומי סייבר. מעבדת קספרסקי מגייסת בימים אלו חוקרים, מהנדסים ומפתחים בעלי מיומנות גבוהה.

חוקרים במרכז הישראלי יעבדו  באופן הדוק עם עמיתים במרכזי מעבדת קספרסקי אחרים ברחבי העולם, כדי לשתף תובנות לגבי איומי הסייבר העדכניים ביותר אשר תוקפים ארגונים ואנשים פרטיים בכל שנייה ולאורך כל היממה. החוקרים יספקו לארגונים את המודיעין שהם זקוקים לו כדי להישאר צעד אחד לפני פושעי הסייבר.

יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ויו"ר מעבדת קספרסקי, אמר: "ישראל היא מרכז טכנולוגי גלובלי חשוב, בין היתר בתחום אבטחת ה-IT, ואנו שמחים להיות חלק מהקהילה המדהימה הזו. ישראל היא מדינה אשר מבינה את החשיבות של אבטחת סייבר בתעשייה ואת האתגרים העומדים בפני הגנה על תשתיות חיוניות".