פורטינט משיקה התקן פיירוול חדשני בעל גישת רשת Zero Trust

יום ה', 16 בספטמבר 2021
 
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה  בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה על התקן הפיירוול FortiGate 3500F של הדור הבא (NGFW) להגנה על ארגונים בעלי מרכזי נתונים היברידיים מפני נוף האיומים ההולך וגדל ומפני מתקפות כופר. התקן ה-FortiGate 3500F מציע כמה ממדדי הביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה, כולל TLS1.3, יחד עם הגנה אוטומטית מפני איומים לאחר שחרור הקבצים. בנוסף, הפתרון כולל יכולות גישת רשת zero trust (ZTNA) ומספק אבטחה קבועה וחווית משתמש רציפה לכל משתמש בכל מיקום באמצעות גישת רשת המבוססת על אבטחה.    
 
נוף איומי הסייבר המתפתח מסכן את אבטחת מרכזי הנתונים ההיברידיים 
 
ציון כי, המעבר לעבודה מרחוק הניע ארגונים לעבור למרכזי נתונים היברידיים כדי להגביר את הגמישות התפעולית באמצעות פריסה של חלק מהמשאבים שלהם לאורך עננים מרובים, תוך שמירה על יישומים עסקיים קריטיים אחרים ונתונים הנמצאים במרכזי נתונים באתר המקומי לצורך תאימות ובקרה. כאשר התשתית של מרכז הנתונים הופכת למבוזרת יותר, שטח התקיפה מתרחב וצצות יותר נקודות עיוורות, מה שמפחית את הנראות ומגביר את הפוטנציאל לפרצות ומתקפות. לכן, ארגונים מוכרחים לבדוק גם את התעבורה המוצפנת כדי לאתר את כל סוגי המתקפות – במיוחד תוכנות זדוניות אשר מתחבאות בקישורים מאובטחים – במטרה למנוע מתקפות כופר והפצה של מתקפות שליטה ובקרה כדי למנוע גניבה של מידע ארגוני בעל ערך.  
 
כמו כן, ארגונים זקוקים לאסטרטגיה לניהול ובקרה של נפח התעבורה המוצפנת הגדלה אשר נמצאת בשימוש גובר של פושעי הסייבר במטרה להסוות את התעבורה הזדונית. ללא יישום אסטרטגיה מתאימה, ארגונים יתקשו לגדול ולהאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית בצורה מאובטחת, זאת היות ואסטרטגיית האבטחה והפתרונות המסורתיים שלהם לא יכולים להתמודד עם הדרישות העסקיות הגוברות.   
 
אבטחת משתמשים, נתונים ויישומים בכל מקום  
 
כדי להתמודד עם אתגרים אלו, פתרון ה-FortiGate 3500F של הדור הבא מסייע לארגונים להבטיח את ההמשכיות העסקית ומספק אבטחה מתקדמת עבור מרכזי נתונים היברידיים. הפתרון כולל יכולות קישור IPsec הגבוה בתעשייה של פי 6 ומיועד לספק קישוריות מאובטחת למרכזי הנתונים, הליבה וקישור לנתיבי מרכז הנתונים באמצעות אספקת מרכז נתונים מאובטח מהיר כדי לבנות אתרי התאוששות מאסון. כמו כן, הפתרון מאפשר לארגונים לאבטח את מרכז הנתונים לנתיבי ענן עבור שירותי חיבורי ענן עם בקרות ותאימות מלאות. 
 
אודות פורטינט
פורטינט (נאסד"ק: FTNT) הופכת את העולם הדיגיטלי למקום בטוח יותר בזכות משימתה להגן על משתמשים, התקנים, יישומים ונתונים בכל מקום.
 
פלטפורמת מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט מספקת הגנות מקיפות, משולבות ואוטומטיות על פני כל שטח התקיפה הדיגיטלי ומאבטחת התקנים, נתונים, יישומים וקישורים קריטיים החל ממרכז הנתונים, הענן ועד למשרד הביתי. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-510,000 לקוחות ברחבי העולם בחרו בפורטינט כדי לאבטח את הארגונים שלהם.
למידע נוסף אתר http://www.fortinet.com,