קאנומד מדווחת על שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Yael

יום ד', 12 בינואר 2022
 
 
חברת קאנו מדמדווחת כי חתמה עם קבוצת Yael, קבוצת IT  מהמובילות בישראל,על מזכר הבנות להקמת חברה פרטית אשר תעסוק בפיתוח פלטפורמת אונליין להנגשה של קנאביס רפואי למטופלים, כמו גם תרופות מרשם, מוצרי פארם ומוצרים נלווים וכן, בשיווק ותחזוקת הפלטפורמה.
 
רונית עומר, מנכ"לית משותפת בקאנומד, ציינה במעמד החתימה כי "מדובר בצעד חשוב ואסטרטגי עבור קאנומד. קבוצת יעל היא מחברות הטכנולוגיה המובילות בישראל בעולמות ה-IT  וחבירתה לקאנומד עשוייה להוות מכפיל כוח משמעותי עבורנו, בטווח הרחוק. החברה החדשה, אשר בליבתה אנשי פיתוח, תתמחה בפתרונות דיגיטל ותציע שירותי SaaS  לתחום הקנאביס המתפתח".
 
עמית דובר, משנה למנכ"ל קבוצת יעל, ציין במעמד החתימה כי "מדובר בהמשך טבעי לשיתוף הפעולה שנרקם בין קאנומד לבין ריל קומרס מקבוצת יעל, בתחום מערכות הדיגיטל למסחר ולאספקה של קנאביס.
 
החברה החדשה תעסוק בהרחבת הפלטפורמות הדיגיטליות, שיתבססו על ענן ועל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום ה- SaaS. זהו שת"פ עסקי חשוב לקבוצת יעל, עם שותף חזק, מוכר ומוביל בתחום הקנאביס".
 
אודות קבוצת יעל
 
קבוצת Yael  היא קבוצת IT  מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים העסקיים של היום. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מ-1,500 עובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERPו-CRM, פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ.
 
לאתר הקבוצה:www.yaelgroup.com