נפתח מרכז מצוינות ופיתוח חדש בדובאי

יום ב', 9 באוגוסט 2021

Expereo, ספקית גלובלית  של פתרונות אינטרנט, SD-WAN, SASE וגישה לענן במודל מנוהל, מודיעה על פתיחת מרכז המצוינות החדש שלהם על שטח 10,000 רגל מרובע לתמיכת לקוחות, בדובאי, איחוד האמירויות.

כך מסרו ארווין פוולס, מנכ"ל Expereo, וראיד ראשד, מנכ"ל Expereo המזרח התיכון.
 

המרכז מייצג את ההתרחבות האחרונה של Expereo באיחוד האמירויות, ומרחיב  משמעותית את נוכחותם העולמית בתמיכת לקוחות בפיליפינים ובבואנוס איירס, ושלוחות במרכזי הנדסת רשת מומחים בהולנד, צרפת וארה"ב. המרכז החדש באיחוד האמירויות הפתוח גם לישראלים יאכלס יותר מ-100 מומחים מ-18 לאומים שונים הדוברים 32 שפות, ויבטיח חוויית לקוח גלובלית על בסיס השירות ם הגלובלי של Expereo לאינטרנט ולגישה לענן.

 
בהתייחסו לצמיחה האחרונה של Expereo בנוכחות גלובלית, אומר ארווין פוולס, מנכ"ל החברה: "ככל שאנו מגדילים את חבילת פתרונות קישוריות מארג הענן וארגונים גלובליים מאיצים את הטרנספורמציה לרשתות מבוססות אינטרנט, אנו מחויבים לספק יכולות תמיכה גלובליות ברמה עולמית; החל מתכנון ארכיטקטורה ראשוני וכלה בפריסה ותמיכה. במהלך 18 החודשים האחרונים, אימצנו מדיניות עבודה מהבית המאזנת בין בריאות העובדים, חוויית הלקוח והפרודוקטיביות. התוספת של המתקנים החדשים שלנו באיחוד האמירויות תאפשר לנו לעשות זאת בקנה מידה גדול, ולספק את השאיפה שלנו לספק חוויית לקוח ללא תחרות".
 
ראיד ראשד, מנכ"ל Expereo המזרח התיכון אומר: "מרכז המצוינות החדש רתם את הכישרון במרדף אחר שמירה על התשתית הקריטית למשימה ויישומי הענן של לקוחותינו. זאת בעקבות האסטרטגיה של Expereo להעצים, לאמץ, להפיק רווחים ולהאיץ במהירות את המעבר של לקוחותינו למערכת אקולוגית מבוססת ענן ".
 
www.expereo.com
Twitter | LinkedIn