מוצג סורק המסמכים החכם, הגדול והמהיר ביותר במזרח התיכון

יום ג', 27 ביולי 2021

קבוצת אפרים רייך מציגה את סורק המסמכים החכם, הגדול והמהיר ביותר במזרח התיכון. זהו מוצר חדשני מבית IBML KODAK ALARIS   - בלעדי לקבוצת אפרים רייך.

עתה נמסר כי אימג'סטור וחברות נוספות בבעלות אפריים רייך התכנסו לאחרונה תחת הישות 'אפרים רייך אחזקות' ועתה  מושקת פעילות המחקר והפיתוח של החברה באופן רשמי.

נציגי החברה מדגישים כי "מדובר בחברת היי-טק המשקיעה מיד שנה מיליוני שקלים בפיתוח טכנולוגיות שיסייעו בידיה להגיע להישגים פורצי הדרך שמאפיינים אותה."

החדשנות הטכנולוגית פורצת הדרך כוללת פיתוח ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובהן AI, NLP, ICR,OCR בלעדיות וחדשניות של הקבוצה, המאפשרות את פיענוח המידע, טיוב תמונה, זיהוי קולי, חילוץ ישויות, סיווג מסמכים, השלמת נתונים חסרים ובקרת איכות מובנית, כך שהמידע ניתן לטעינה במערכות הקצה באתר הלקוח ועוד. המידע המעובד מאפשר ניהול תורי עבודה, ביצוע תהליכים רובוטיים מובנים (RBA) ומעקב בקרה אחרי תהליכי עבודה.

מדובר בטכנולוגית בינה מלאכותית מתקדמת, בלעדית של הקבוצה לפיענוח טקסטואלי ואודיו-ויזואלי של שרשרת ארוכה של מסמכים. מה שקיים בשפה האנגלית כבר מעל 20 שנה זוכה לפריצת דרך בשפות השמיות רק עכשיו הודות לפיצוח ישראלי, כך שניתן לפענח טקסטים בעברית ובשפות שמיות נוספות,  לזהות ולסווג מסמכים לפי DNA טקסטואלי, לחלץ ישויות ולסווג אותן, לאבחן תופעות שונות על בסיס אוסף המידע הקיים במערכת ולהמליץ על המשך הטיפול – העולם הערבי כבר מתעניין.

במצבת הלקוחות של הקבוצה נמצאים כיום הגופים הגדולים בישראל הנהנים משירותי החברה  כולל  משרדי ממשלה שונים, מערכת הבטחון, הביטוח הלאומי, בתי החולים, חברות ביטוח, בנקים ועוד.                                    

ומשהו בהקשר:

אפרים רייך הוא חסיד צאנז השובר את כל הדעות הקדומות לגבי האוכלוסיה החרדית.

הוא הבעלים של חברה הגדולה ביותר בתחומה, משקיע בפיתוח טכנולוגיות חדשניות פורצות דרך.

הוא מעסיק מעל 500 עובדים: נשים חרדיות, גברים, חרדים, חילונים, תושבי מרכז ותושבי פריפריה ומייצר את כוך ההיתוך הישראלי המושלם. ועוד מצוין כי הוא היה הראשון להעסיק במפעל שלו במודיעין עלית כבר לפני 16 שנה נשים חרדיות.