דובאי משיקה אירוע בינלאומי לענף התכשיטים

יום ב', 16 באוגוסט 2021

JWA    

דובאי משיקה אירוע בינלאומי לענף התכשיטים

The Jewellery World Awards- פרסי עולם התכשיטים (JWA), אירוע בינלאומי, יוקרתי ומכובד לתעשיית התכשיטים ואבני חן, משיק את JWA Dubai, האירוע האזורי בעל נתוני  המכירה הגבוהים במזרח התיכון.

טקס הענקת הפרסים יהיה חלק מ-JGT Dubai (Jewellery Gem Technology Dubai), תערוכת פרימיום משותפת של חברת Informa Markets Jewellery, מארגנת ירידי התכשיטים הגדולה בעולם של B2Bוקבוצת התערוכות האיטלקית SpA(IEG).

JWAדובאי תכיר בהישגים ותרומות יוצאי דופן שנעשו באזור זה. היא מקבלת הצעות השתתפות בשלוש מתוך ארבע הקטגוריות שלה עד יום חמישי 21 באוקטובר 2021.

הקטגוריות של JWAדובאי 2021 הן:

1.מותג השנה – קמעונאות 2. המפעל המצטיין של השנה 3. היזם הצעיר של השנה  (גיל 40 ומטה)

וכן פרס מפעל חיים (לפי מועמדות)

"אנו נרגשים להשיק את אירוע JWAדובאי כדי לזהות, להכיר ולחגוג את ההישגים והתרומות של קהילת אבני החן והתכשיטים במזרח התיכון. אנו רואים פוטנציאל רב לצמיחה ופיתוח באזור בעל ביצועים גבוהים זה, הממלא תפקיד חשוב בתעשייה העולמית. אנו מצפים לקבל ערכים מיזמים ועסקים מחלק זה של העולם", אומרת לטיטיה צ'או, יו"ר ומייסדת תחרות פרסי עולם התכשיטים בחברת התכשיטים Informa Markets.

כדי להגיש את המועמדות שלהם ולעיין בקריטריונים לשיפוט, בעלי עניין רשאים להירשם www.JWADubai.com.

בין השופטים מציינים את - נירופה בהאט, מומחית לאבני חן ותכשיטים מוערכת, שימשה גם מנכ"לית GIAהודו והמזרח התיכון מ-2008 עד 2020,

 "המזרח התיכון הוא אזור מאוד ייחודי ומעניין שמשרת את הצרכנים המקומיים והבינלאומיים. ברכותיי לצוות JWA   על השקת JWAדובאי כהוקרה על המאמצים של עסקים מצטיינים אלה ונוכח נתח השוק הגדל של האזור", אמרה בהאט.

האירוע הראשון של JWAדובאי נתמך על ידי שותף רשמי, Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) ויגיע לשיאו בארוחת ערב חגיגית הצפויה להיערך ב JGT דובאי (Jewellery Gem Technology Dubai) ביום שלישי, 21 בפברואר 2022.