האם צריך להזיע כדי למצוא את האחד/ת

יום ד', 12 בינואר 2022

 

עם תחילת השנה החדשה, רווקים ורווקות ברחבי העולם נוטים לקבל את אותה החלטה: להיכנס לכושר - ורווקים ורווקות ישראלים אינם יוצאי דופן. כפי שמראים נתונים מאפליקציית ההיכרויות אוקייקיופיד, 97% מהרווקים הישראלים אומרים שחשוב להם לשמור על הגוף שלהם. אבל רגע, יש עוד:

ישראלים הם מאד פעילים - והם אוהבים את הסקס שלהם לאחר האימון

90% מהרווקים והרווקות הישראליות אמרו שיהנו להתאמן עם בן או בת הזוג שלהם, וכשהאימון יסתיים, סביר להניח שרבים יקחו את האקשן לחדר השינה - 58% מהם "בהחלט" ילכו על סקס לאחר אימון עם בן או בת הזוג שלהם, כאשר 38% אמרו (בהתחשבות רבה) שהם יעשו זאת רק לאחר מקלחת. נראה שגברים הכי מתלהבים מהרעיון הזה, שכן 65% אמרו שהם "בהחלט" ילכו על זה לעומת 46% מהנשים. למרות זאת, רק 50% מהרווקים הישראלים אומרים שאכפת להם אם בן הזוג שלהם מתאמן או לא, מה שנכון גם כשמסתכלים על גברים ונשים בנפרד.

באופן כללי, 54% מהרווקים הישראלים אומרים שהם מתאמנים "הרבה". בפועל 36% מהם מתאמנים 3-4 פעמים בשבוע, 25% מתאמנים 1-2 פעמים בשבוע ו-17% מתאמנים כמעט כל יום\כל יום. רק 23% אומרים שהם לא באמת מתאמנים באופן קבוע. בעוד 27% אמרו ש"אי אפשר  לשלם להם מספיק" כדי לצאת לריצה, 58% אמרו שהם נהנים מזה לפעמים ו-15% אמרו שזו בעצם צורת האימון האהובה עליהם. 34% מציינים את הטיילת התל אביבית בתור הלוקיישן האהוב עליהם לריצה.

הדייט ה"אקטיבי" המושלם

רוצים לנסות דייט קצת ספורטיבי יותר? טיול רגלי נראה כמו רעיון טוב, כאשר 53% מהישראלים פתוחים לעשות זאת בדייט ראשון. למרות שהרעיון אולי נשמע מרגש, נראה שכדאי שתדלגו על שיעורי הריקוד על עמוד - כשנשאלו אם הם ינסו את זה, 51% מהרווקות והרווקים הישראלים אמרו שזה לא הקטע שלהם, ורק 29% אמרו שזה נשמע כיף. 20% יהיו פתוחים לנסות את זה עם חבר/ה או שותף. נראה שגברים הכי מתעניינים בלנסות איגרוף או MMA, בעוד שנשים הכי מתעניינות בלנסות ריקוד.

עם זאת, לא כל הדייטים בעלי אותה החשיבות - הדייט הראשון מגיע עם אזהרה. רק 33% מהרווקים הישראלים אומרים שהם יהנו לעשות משהו ?ספורטיבי? בדייט ראשון, עם 30% שאומרים שהיו עושים את זה אם הפרטנר\ית "שווה את זה" ו-37% אומרים שאין "אין סיכוי" שיעשו את זה. מעניין לציין שלנשים ישראליות יש סיכוי גבוה בהרבה להיות נגד דייט ראשון אתלטי - 48% - בעוד שגברים ישראלים נוטים הרבה יותר להיות בעד דייט כזה באופן יחסי - 38%.

אם בכל זאת תנסו לשלב משהו ספורטיבי בדייט שלכם, אולי תדלגו על צפייה במשחק - 53% מהרווקים הישראלים אומרים שהם לא עוקבים אחרי כדורגל או כדורסל, כאשר לנשים יש סיכוי גבוה יותר לגלות אפס עניין (69%) לעומת גברים (46%). 

למידע נוסף:

http://www.okcupid.com/