מציצים לכם למסך המחשב? למידע רגיש או אישי בעבודה, במטוס או בתחבורה הציבורית?

יום ג', 23 בנובמבר 2021

 

חברת קי גרופ מרחיבה את מגוון מגני פרטיות למסכים של המותג 3M  ומציעה פתרונות גם למחשבי Apple

צויחן כי מגני הפרטיות מתוצרת 3M  מתאימים למסכי מחשב נייחים וניידים שומרים על המידע המוצג על גבי המסך חסוי, כך שרק מי שנמצא מול המסך יכול לראותו; המגנים אינם פוגעים ברמת הצבעים ובחדות המסך ומורידים את רמת האור הכחול, מה שמיטיב עם העיניים, וכעת גם משתמשי Macיכולים ליהנות מפרטיות מוחלטות.

חברת קי גרופ, יבואנית ומפיצה של רכיבי מחשבים, ציוד למערכות תקשורת, רשת ותוכנה, אביזרי שמע, ציוד היקפי, גאדג'טים ומצלמות מתקדמות, מרחיבה את היצע מגני הפרטיות של מותג 3M, המיועדים למגזר העסקי והפרטי, והמתאימים לכל סוגי וגדלי המסכים, כולל מחשבי Appleוהדגמים החדשים של היצרניות המובילות בשוק. מגני הפרטיות חוסמים אפשרות לצפות בתוכן שעל מסך המחשב למי שעומד מן הצד, ושומרים עליו חסוי, מוגן ופרטי.

המגנים מתאימים בין היתר למקבלי קהל כגון: פקידי בנק ומוסדות פיננסים, פקידים במוסדות שירות ציבוריים, אנשי רפואה ובתי חולים, לאנשי צבא ותעשיות בטחון,  למשתמשים הנוסעים בתחבורה ציבורית או בטיסות ולכל מי שאינו מעוניין שהמסך שלו יהיה גלוי לכל הסביבה.

כל מגיני הפרטיות של 3M  מצוידים בטכנולוגית Microlouver ומציעים זווית צפייה של 60 מעלות, ואינם פוגעים ברמת הצבעים ובחדות של המסך המקורי. כמו כן, מגן הפרטיות מוריד את רמת האור הכחול בעד 35%, מה שמיטיב עם העיניים לאורך זמן. לכל מגן פרטיות שני צדדים – צד מט המונע השתקפויות וסימני טביעות אצבע, וצד מבריק להבלטת צבעים וחדות מירבית.

החברה מדגישה כי המגנים קלים ופשוטים להתקנה על כל מסך, בין אם מדובר במסך מחשב בסיסי מסוג LCDאו מסכים של מחשבים ניידים. חברת קי גרופ משווקת את מגני הפרטיות במגוון רחב של גדלים, כך שלכל מסך ניתן למצוא מגן תואם בצורה מושלמת. כמו כן, המגן אינו פוגע בחווית השימוש במגע אם מדובר במחשב נייד עם מסך מגע, ואף מוסיף לו שכבת הגנה נגד אבק ושריטות.

גדלים ומחירים לדוגמה (בשקלים):

  • מגן פרטיות למסך רחב נייח בגודל 24 אינץ' דגם PF23.8W9B440
  • מגן פרטיות למסך רחב נייח בגודל 27 אינץ' דגם PF270W9B– 750 
  • מגן פרטיות למחשב נייד – מסך בגודל 13.3 אינץ' דגם PF133W9B245
  • מגן פרטיות למחשב נייד – מסך בגודל 14 אינץ' דגם PF140W9B– 225 
  • מגן פרטיות למחשב נייד – מסך בגודל 15.6 אינץ' דגם PF156W9B– 275 
  • מגן פרטיות למחשב MacBook Pro16דגם PFNAP010– 335 
  • מגן פרטיות למחשב MacBook Air 13דגם PFNAP007275

לקטלוג המלא של מגני הפרטיות של 3Mלחצו כאן: https://tinyurl.com/wrx69rp5

###

אודות קי גרופ

קי גרופ היא חברת הפצה שהוקמה בשנת 2006, ועוסקת בייבוא והפצת ציוד למחשבים, רכיבי מחשב, אביזרים, גאדג'טים, מצלמות מתקדמות, מערכות שמע וציוד לרשתות ותוכנה המותאמים לדרישות הארגונים והעסקים השונים, כולל משרד הביטחון והתעשיות הביטחוניות.