מתי מריאנסקי למנהל מוצר ראשי בקבוצת Data Science Group

יום ש', 13 במרץ 2021

 

קבוצת Data Science Group(DSG), הממוקדת בפיתוח מוצרים, פתרונות ומודלים מבוססי AI לארגוני אנטרפרייז, ממנה את  מתי מריאנסקי למנהל מוצר ראשי. במסגרת תפקידו יהיה מריאנסקי אחראי על אסטרטגיית המוצרים של החברה והפיכת הנכסים הפנימיים שפותחו בה למוצרים מסחריים שיוצעו בשוק הבינה המלאכותית לארגונים בענפים מגוונים, דוגמת רפואה, פיננסים, תעשייה ועוד. 

למריאנסקי 20 שנות ניסיון בתחום ההיי טק, בארץ ובניו יורק, בהן עסק במגוון תפקידים בתחומי העיצוב וניהול המוצר.

בתפקידו האחרון היה אחד מהמייסדים של חברת Meekan, אשר פיתחה צ’ט בוט לתחום זימון הפגישות. החברה שייסד נמכרה בשנת 2016 לתאגיד TXהשוויצרי. מריאנסקי המשיך למלא מגוון תפקידים בתחום ניהול המוצר בחברת Doodleהשוויצרית ושימש כנציג של זרוע ההשקעות של TXבארץ.

לפני כן ייסד את סטודיו Supersize, שביצע אפיון ועיצוב לכמה מן האתרים והאפליקציות הגדולים בישראל, וכן את גלריה 5070 לאומנות ישראלית.מריאנסקי היה בצוות ההקמה של אתר כלכליסט, ושימש כמעצב הראשי במשך שנותיו הראשונות של האתר.

מריאנסקי הוא בוגר הנדסת תעשייה וניהול בטכניון. בנוסף לתפקידו ב-Data Science Group, הוא מרצה בתוכנית התואר השני M.Desשל בצלאל, ומייסד קהילת “עליית המכונות”, המונה למעלה מ-36,000 חברים, המקיימים דיון יומיומי בנושאי בינה מלאכותית ונקודות המפגש שלה עם חיי היום יום.