לסייע לארגונים להתפתח לקראת הפיכתם למפעלים חכמים

יום ב', 13 בספטמבר 2021
Capgemini ודאסו סיסטמס מאיצים את שיתוף הפעולה כדי לסייע לארגונים להתפתח לקראת הפיכתם למפעלים חכמים
המחויבות ליצירת ערך תסייע לארגונים ליישם פתרונות חכמים לאורך כל שרשרת ייצור הערך שלהם
Capgemini ודאסו סיסטמס מכירים בעובדה שגישת טרנספורמציה עסקית המיועדת להפחתת סיכונים ולייעול תוצאות, דורשת מחויבות לקצב השינוי של המבנה העסקי של לקוחותיה. יחד, הם מכריזים על עבודה משותפת על מנת לסייע לארגונים להתמודד עם אתגרים סביב מוצרים ומערכות חכמות, תפעול חכם ותמיכה ושירותים חכמים באמצעות יכולות חדשות.
 
יחד, הן משלבות את אגף הטכנולוגיות העמוקות והנתונים של Capgemini עם פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE החדישה של דאסו סיסטמס כדי לסייע ללקוחות בכל שלב במסע השינוי החכם שלהם.
 
צוין כי כדי להשיג יתרון תחרותי, עסקים חייבים לנקוט בצעדים יזומים כדי להתוות את מיזמי הדיגיטציה שלהם, לדמיין מחדש את המוצרים שהם מציעים, את האופן בו מייצרים אותם ואת האופן בו הם משווקים ונמכרים כך שיהיו ממוקדים יותר בלקוח. עם זאת, ארגונים רבים כיום עושים שימוש במערכות מהדור הישן עם נתונים סגורים, תהליכים לא מחוברים וללא אסטרטגיה המוכוונת בבירור להנעת חדשנות מתמשכת. Capgemini ודאסו סיסטמס משלבים כיום כוחות ומשאבים כדי לסייע ללקוחותיהם לממש את הערך העסקי לאורך מסעות השינוי שלהם ולשפר את הביצועים על ידי תמיכה ביכולות חדשות בתחומים הקריטיים הבאים:
• ניהול מחזור חיי הנדסה דיגיטלית (DELM) המהווה יעד שירחיב את האפשרויות בתהליכי ניהול מחזור חיי מוצר מסורתי (PLM) תוך שימוש באחת הטכנולוגיות האחרונות להדמיה הוליסטית ותאום דיגיטלי.
• הנדסת מערכות מבוססות מודלים (MBSE) תומכת, באמצעות מודלים, בשיתוף פעולה רב-תחומי לאורך מחזור החיים השלם של המערכת, המספק שיתוף פעולה משופר.
• ניהול פעולות ייצור (MOM) מסייע בהקמת מערכת נתונים ומייעלת את זרימות המידע.
• יכולות ניתוח מתקדמות (ADA) מסייעות במיקוד יכולות הנדסית לתהליכי חדשנות, שיפור קבלת החלטות קבלה מול קנייה, האצת זמני תגובת הצעות מחיר ומינוף טוב יותר של כוח הקנייה בארגונים.
• תכנון ותזמון מתקדם (APS) מצייד את הלקוחות בסדרת כלים להתמודדות עם אתגרי לוגיסטיקה וכוח אדם מורכבים כדי לקבל את המשאבים הנכונים, בכמות הנכונה ובזמן הנכון.
יכולות משולבות אלו יאפשרו ל-Capgemini ודאסו סיסטמס לספק מערך שירותים מלא לעיצוב תעשיות חדשות.
"בשנה שעברה עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם Capgemini כדי להעלות את רמת ההתאמה האסטרטגית בין שתי החברות שלנו", אמרה פלורנס ורסלן, סמנכ"לית תעשייה ושיווק, קיימות, דאסו סיסטמס. "אנו שמחים להביא רקורד הצלחות זה שנבדק בקפידה בתחום הטרנספורמציה הערכית החל בענפים רבים בקרב לקוחותינו ומצפים להדגים מה מיטב המומחיות המשותפת שלנו יכולה להביא לתעשייה."
"על ידי שילוב הטרנספורמציה הדיגיטלית של Capgemini וחוויית הסקטור העמוק עם הפלטפורמה ממוקדת הנתונים של דאסו סיסטמס ותיק מוצרי התוכנה, אנו מסייעים ללקוחותינו לנצל באופן מלא את פוטנציאל הנתונים העצום כדי להאיץ את זמן השיווק שלהם, לייעל את ביצועי התפעול שלהם. וליצור זרמי הכנסות חדשים סביב שירותים חדשים ומונטיזציה של נתונים ", אמר רושאן גיה, מנכ"ל תעשייה חכמה ב-Capgemini Invent.
 
אודות Dassault Systèmes
Dassault Systèmes, יוצרת 3DEXPERIENCE, מהווה זרז לקדמה האנושית. אנו מספקים לעסקים ולבני אדם סביבות תלת-ממד וירטואליות שיתופיות המאפשרות לדמיין חידושים בני קיימא. על ידי יצירת תאומי חוויה וירטואליים לעולם האמיתי באמצעות פלטפורמת היישומים שלנו, 3DEXPERIENCE, הלקוחות שלנו פורצים את גבולות החדשנות, הלימוד והייצור. Dassault Systèmes מביאה ערך ליותר מ-270,000 לקוחות בכל הגדלים וענפי התעשייה, במעל 140 מדינות. למידע נוסף, ניתן לבקר באתר www.3ds.com
 
אודות Capgemini
Capgemini חוברת לארגונים בכל רחבי העולם ומקדמת שינוי בניהול עסקיהן על ידי שימוש בכוח הטכנולוגיה. פעילות הקבוצה מונחית מדי יום ביומו על ידי חזונה לנתב את האנרגיה האנושית באמצעות טכנולוגיה שתקדם לעתיד מכיל ובר קיימא. זהו ארגון אחראי ומגוון המונה 270,000 חברי צוות בכמעט 50 מדינות. 
הקבוצה דיווחה בשנת 2020 על הכנסות גלובליות של 16 מיליארד אירו.
 https://www.capgemini.com/