קומוולט (Commvault) דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר.

יום ג', 10 באוגוסט 2021
 
קומוולט העולמית המתמחה בניהול, גיבוי והגנת נתונים בענן ובסביבות מקומיות והיברידיות, דורגה כמובילה בריבוע הקסם של חברת המחקר גרטנר בקטגוריית "פתרונות תוכנה ארגוניים לגיבוי ושחזור נתונים" לשנת 2021. זאת הפעם העשירית ברציפות שחברת קומוולט מדורגת כמובילה בתחום זה בריבוע הקסם של גרטנר.  
 
הדו"ח של גרטנר לקטגוריית פתרונות תוכנה ארגוניים לגיבוי ושחזור נתונים סוקר בהרחבה את השוק הדינאמי של תחום גיבוי ושחזור נתונים, ומתמקד במגוון גדול של עומסי עבודה ויכולות הספקים בתחום. 
 
הדו"ח של גרטנר ציין את הפתרונות המובילים של קומוולט בתחום הגיבוי והשחזור, והוסיף שהפעילות של החברה מגוונת מבחינה גיאוגרפית.
 
עוד נאמר בדו"ח שבמהלך תקופת ההערכה, קומוולט המשיכה לחזק ולהרחיב את יכולות הגנת נתונים בענן עבור פתרון Commvault Complete Data Protection . בנוסף, קומוולט הטמיעה יכולות מתקדמות בפתרון SaaS Metallic שלה - שכוללות גיבוי ל- SAP HANA, Oracle, Salesforce, ו- Kubernetes. פתרון Metallic של קומוולט זמין ב- 24 מדינות ברחבי העולם, לרבות ישראל, והוא מספק הגנת נתונים כשירות בסביבות תשתית היברידיות. 
 
בין היתרונות הבולטים של קומוולט, על פי הדו"ח, הם גמישות הפריסה (לקוחות יכולים לבחור פתרון אחד, או לשלב מספר פתרונות, בהתאם לצרכי החברה), תמיכה בכל הסביבות הקיימות, הגנה על כל עומסי העבודה, וחווית ניהול אחידה. 
 
רונן נוי, מנכ"ל קומוולט ישראל, מסר: "יכולות גיבוי ושחזור נתונים הן יכולות קריטיות לעסקים בעידן הנוכחי, בו האיומים על הנתונים הארגוניים הולכים וגוברים. אנו מאמינים שקומוולט נמצאת במקום הטוב ביותר לטפל במקרים הקריטיים שלקוחות נתקלים בהם במסע הטרנספורמציה שלהם, כגון הגנה מפני תוכנות כופר והגנה על נתונים בענן ובסביבות מקומיות והיברידיות, כמו גם BaaS. מודלי השימוש הגמישים שלנו, והמובילות בתחום ה- SaaS, מספקים ללקוחות טכנולוגיה חדשנית ומובילה בכל דרך בה הם בוחרים ליישם אותה."
למידע נוסף:  www.commvault.com