חברת החשמל מיצאת מערכי הגנת סיבר

יום ה', 3 באוגוסט 2017
 
 
"חברת סייברג'ים" הפעילה בתחום אימוני הגנת סייבר,  בה שותפה חברת החשמל, מדווחת  על שיתוף פעולה עם חברת הסייבר האמריקאית CyberReadyUSA, במסגרתו יוקם מתקן אימונים חדשני ומיוחד באוקלהומה סיטי, בארצות הברית.  
 
שיתוף הפעולה בין שתי חברות הטכנולוגיה המתקדמות מיועד לסייע ללקוחות החברה האמריקאית להיות מוכנים ככל האפשר לארועי הסייבר הבאים המכוונים למתקניהם.
 
הזירה החדשה שתוקם תספק למתאמנים פלטפורמה להתמודדות עם התקפות סייבר בזמן אמת. בזירה מתבצעת הדמייה של מגוון התקפות סייבר שונות על תשתיות קריטיות, ובכך מתאפשר למתאמנים לזהות איומים ולהגיב למגוון רחב של תרחישי התקפה. לזירת סייברג'ים יתרונות בולטים, הכוללים התנסות מעשית המותאמת אישית ללקוח, הבנה עמוקה של החולשות בסביבה הטכנולוגית, והבנה טובה יותר של התפקידים וחלוקת האחריות בעת התקפת הסייבר. כמו כן,  במהלך האימונים בזירה זוכים המתאמנים להבין את עולם הסייבר מנקודת מבטו של התוקף.
 
אלוף במיל.  יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל:  "חברת החשמל בכלל וסייברג'ים בפרט, גאה בכך שחברה אמריקאית בסדר גודל של CyberReadyUSA, המעניקה שירות למגוון רחב של לקוחות בתחום הגנת הסייבר, בחרה לשתף פעולה דווקא עם חברת ישראלית. זו הפעם השניה בתוך חודש בה חברה בינלאומית רוכשת מסייברג'ים פתרונות למלחמה העכשווית בתחום הסייבר, וזוהי הוכחה לעוצמתה ויתרונותיה הרבים של החברה, לצד יכולותיה המקצועיות המובילות בתחומן".
 
עופר בלוך מנכל חברת החשמל: "תחום הסייבר הוא ללא ספק חוד החנית של היזמות העסקית הבינלאומית שלנו, ואנו גאים על ההכרה הבינלאומית שאנו מקבלים עם רכישתן הבינלאומית של זירות האימונים שהן פרי תוצרת פיתוח ישראלי".