מקדמים השקעות בלמידה דיגיטלית - מרחוק

יום ה', 5 באוגוסט 2021
 
 
העבודה והלימודים מרחוק - גם לנוכח ובעקבות מגיפה הקורונה מאיצה השקעות של חברות  בתכנות ואימוץ שיטות ללמידה  דיגיטלית - מרחק.
 
עתה מודיעה חברת DigitalEd  על שיתוף עם חברת  PSG, חברת השקעות צמיחה מובילה היוצרת שיתופי פעולה עם חברות המספקות תוכנת שוק ביניים ושירותים מאופשרי טכנולוגיה.
 
DigitalEd מספקת את Möbius, פלטפורמת לימוד דיגיטלי בתהליך של תוכנה כשירות. פלטפורמה זו מתמקדת בלימודי מדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM). PSG הינה המשקיעה החיצונית היחידה של DigitalEd. התנאים הכספיים לא נחשפו.
 
DigitalEd נוסדה ב-2018 עם משימה  לעצב את העולם באמצעות לימוד דיגיטלי. DigitalEd מספקת תהליך למידה ייחודי, בעולם משותף, ומאפשרת לסטודנטים לרכוש ידע בקצב אישי אך מודרך.
 
DigitalEd תומכת נכון להיום ב-300 מוסדות חינוכיים ברחבי העולם, מנהלת יותר מ-20 מיליון מבחנים ומטלות, וכן תומכת בלימוד מקוון עבור אוניברסיטאות, מכוני טכנולוגיה ומכללות קהילתיות ברמה עולמית.
 
מוצר הדגל של החברה Möbius הוא פלטפורמה חדשנית ומקיפה כאשר לסטודנטים, Möbius מספקת סביבת למידה דיגיטלית אינטראקטיבית שניתן לגשת אליה בכל זמן ובכל מקום, כשהיא מספקת ציונים באופן מתוחכם ואוטומטי וכן משוב מיידי וממוקד למורים וחוקרים מצד הסטודנטים.