שירות סיוע של אורקל לתכנון פיננסי

יום א', 9 באוגוסט 2020
בהודעה רשמית ברשת העולמית שלה הודיעה הנהלת חברת Oracle על שירות סיוע לעסקים  בתקופה הקשה של אי וודאות כלכלית ובריאותית - בגין מגפת הקורונה.
 
בהודעתה אומרת החברה כי אי הוודאות הכלכלית מחייבת כל ארגון צריך לאזן בין צרכים דחופים וקריטיים לטווח הקצר עם סדרי עדיפויות אסטרטגיים ארוכי טווח.
 
בסביבה זו, תכנון תרחישים ומודלים אסטרטגיים הפכו חיוניים להנהלות ולצוותי מימון, מכיוון שקיים מערך רחב של פתרונות תוצאות ואפשריות.
 
קשה לחזות  חוזי הזמנות הכנסות ונזילות, ולכן יש העושים תחזיות לטווח קצר ובינוני.
 
על רקע בעיות אלה מציעה חברת Oracle שירות של גישה חופשית לתכנון דוחות כספיים בעזרתה  כולל דוגמנות אסטרטגית, לכל לקוחות הענן הקיימים ב- Oracle Planning בענף במשך 12 החודשים הקרובים *.
 
"תכנון דוחות כספיים בעזרת Oracle יסייע ללקוחותינו להריץ תרחישים 'מה-אם' מפורטים עבור מגוון רחב של מצבים כלכליים אפשריים, כולל עיכובים בתשלומים, תנודות מלאי ושיבושים באספקה. זה גם יעזור להגדיל את הדיוק בחיזוי הכנסות ותזרימי מזומנים ומודול תרחישים של מבנה ההון, ויסייע בתאימות לאשראי הבנק, עמידה במימון וחישובי דירוג אשראי."
 
עוד מדגישה החברה בהודעתה כי עם גישה חופשית ל-Oracle ניתן  לקבל:
 
"זריזות עסקית משופרת וקבלת החלטות משופרות: יכולות הסימולציה של מונטה קרלו שלנו יעזרו לכם לשפר משמעותית את הזריזות העסקית ולהקטין את התוצאות השליליות בכך שתאפשר לכם לבדוק מגוון תוצאות סבירות ולתכנן לתגובות פוטנציאליות.
בתוך כך הרצת מודלים של נזילות היכולת המובנית שלנו "חיפוש יעדים" תעזור לך לבצע בדיקות תקופתיות כדי להחליט אילו משתנים תפעוליים צריכים לשנות לצורך ניהול עלויות יעיל ואופטימיזציה של מזומנים.
דיווח וניתוח ניתוח פשוט ותובנה: זה המפתח לא רק לתקשר את המספרים במודל, אלא גם את החשיבה שמאחורי המספרים. ניתוח בזמן אמת והפצת דוחות זמינים באמצעות מגוון פורמטים של דוחות, וניתן לבצע דיווח וניתוח באמצעות דפדפן אינטרנט ו- SmartView עבור Microsoft Office."
 
ובסיכום הדברים נאמר: 
"לאף אחד אין כדור בדולח לגילוי העתיד, אך ללא קשר למה שקורה בחודשים הקרובים, אנו מחויבים לעזור ללקוחות שלנו. לספק שירות עבור סמנכ"לי כספים ומנהיגי כספים ברחבי העולם, החודשים הקרובים ייצגו את האתגר המקצועי הגדול ביותר שלכם. אנחנו כאן כדי לתמוך בכם ונעבור את זה ביחד!"