סמסונג תציג באוגוסט את דגמי הגלקסי החדשים

יום ד', 8 ביולי 2020

 

סמסונג תציג את דגמי הגלקסי החדשים באירוע מקוון בחודש אוגוסט הקרוב.

נמסר כי החברה הקוריאנית תקיים אירוע מקוון ב-5 באוגוסט בו,  היא צפויה לחשוף את הדגם החדש בסדרת גלקסי נוט 20, שתמונותיו דלפו לרשת בימים האחרונים.

חברת  הטכנולוגיה הקוריאנית ככל הנראה תחשוף באירוע את הדגם החדש של מכשיר גלקסי נוט 20.

בדרך כלל החברה חושפת בכל אוגוסט את הדגמים החדשים, אך השנה בשל הקורונה האירוע יתקיימו באופן וירטואלי. מכשירים נוספים שצופים שיחשפו בחודש הבא כוללים מכשיר מתקפל נוסף בשם Galaxy Z Fold 2, הממשיך של המכשיר המתקפל גלקסי פולד סמסונג שהושק בשנה שעברה, אך סבל מכמה בעיות טכניות רציניות בעת ההשקה אך נקלט היטב בשוק.

השבוע אף דלפו לרשת תמונות החושפות את דגם הנוט החדש של החברה, הנוט 20, הוא עם מסך בגודל 6.87 ומערך צילום עם שלושה  חיישנים ראשיים, לצילום  עומק או כחיישן לעזרה בגזרת הפוקוס האוטומטי.

כפי שכבר ציינו ב-SoftNews המשבר הכלכלי הנגרם כתוצאה מהקורונה צפוי להקשות על השקות של מכשירי סמארטפון חדשים. ברבעון הראשון של השנה נרשמה ירידה של 11.7% במשלוחי הסמארטפונים לעומת התקופה המקבילה אשתקד, זו הירידה השנתית הגדולה ביותר עד כה, כך לפי חברת המחקר IDC. התחזית היא לירידה של 11.9% במשלוחי המכשירים השנה. בדומה, משלוחי המכשירים החדשים של סמסונג צנחו ברבעון הראשון ב-18.9% לעומת השנה שעברה. 

סמסונג נוט 20 הדלפה סמסונג נוט 20 הדלפהצילום: Samsung Russia
 
סמסונג נוט 20 הדלפה  Samsung Russia