עובדי אקווה סקיוריטי שוברים את החום במסיבת הקיץ השנתית של החברה

יום א', 15 באוגוסט 2021

 

 
 
חברת אקווה סקיוריטי, המפתחת פתרונות אבטחת מידע לסביבות הענן, ממשיכה את מסורת חגיגת הקיץ השנתית שלה. החברה הזמינה את כל עובדיה וגם את העובדים שעתידים להצטרף לחברה, למסיבת קיץ גדולה שהתקיימה לאחרונה במתחם במבו וילג' בחוף פולג בנתניה והופקה על ידי חברת "גיל הפקות".
 
עובדי אקווה התקבלו עם תיקים ממותגים שבתוכם חיכו להם מגבות מעוצבות ופריזבי, ונהנו ממגוון פעילויות ספורט ופנאי ביניהן יוגה בעמידה, טורניר כדורעף, כדורגל, שייט על סאפ, גלשנים, מטקות, שש-בש, פריזבי, וסדנת די-ג'יי ייחודית. הסדנה הועברה על ידי עמותת "ניגון חוזר", שמופעלת על ידי דיג'ייז (DJ's) ואוהבי מוזיקה אשר תורמים את שכרם למען נוער בסיכון. 
 
באירוע פנה דרור דוידוף - שותף מייסד ומנכ"ל אקווה סקיוריטי, לעובדי החברה והודה להם על ההירתמות הקולקטיבית של כולם להצלחת הפעילות של החברה ואיחל לכל הנוכחים הרבה הנאה והצלחה בהמשך. לצד מגוון הפעילויות נהנו העובדים גם מעמדת צילום שהוצבה במקום ומאוכל של קייטרינג 'קסם הכרמל', ורקדו במסיבה שמחה במיוחד שלוותה גם בקוקטיילים מפנקים של קיץ.
מצורפות תמונות בעמוד הבא
 
 
אודות אקווה סקיוריטי
אקווה סקיוריטי (Aqua Security)  היא החברה הגדולה ביותר בתחום אבטחת סביבות Cloud Native. אקווה מספקת לארגונים את החופש ליצור חדשנות ולנהל את הארגון שלהם עם מינימום תקלות. פלטפורמת אבטחת ה-Cloud Native של אקווה מספקת מניעה, זיהוי ותגובה אוטומטית לכל אורך מחזור חיי היישומים במטרה לאבטח תשתיות ענן ויישומים הפועלים בענן. לקוחות אקווה הם הארגונים הגדולים בעולם בענפים כגון: בנקים, חברות ביטוח, ממשל, שירותים פיננסים, מדיה, ייצור וקמעונאות. פתרונות אקווה פועלים ומאבטחים מגוון רחב של ספקיות ענן ומערכי טכנולוגיה מודרניים: קונטיינרים, serverless ומכונות וירטואליות בענן. אקווה, אשר הוקמה בשנת 2015, מעסיקה יותר מ-350 עובדים, מתוכם כמחצית במטה החברה ומרכז הפיתוח בישראל. 
למידע נוסף  www.aquasec.com ועקבו  ב- twitter.com/AquaSecTeam.
 
בתמונה:  מימין לשמאל: דרור דוידוף (מייסד שותף ומנכ"ל), מירב גילר, שחר דר, אמיר ג'רבי (מייסד שותף ו-CTO), ליאור טרופ, ישי לוי, אופיר כהן, משה מאיה, אלכס סוהוליטקו
קרדיט: ויקטור לוי