אבטחת דואר אלקטרוני מבוססת ענן עבור Microsoft 365ו-Google

יום ג', 20 ביולי 2021

 

העולם נערך נגד מתקיפי הסייבר:

 

Cofense (קופנס), ספקית  של פתרונות לזיהוי ותגובה להתקפות דיוג, משיקה את Cofense Protect MSP, פתרון הגנה נגד דיוג שתוכנן עבור ספקיות שירות מנוהל במטרה להגן על עסקים קטנים ובינוניים כנגד התקפות. בעת ש-96% מהתקפות הסייבר מתחילות בדיוג, ועם למעלה מ-1.5 מיליון אתרי דיוג שמוקמים בכל חודש, ספקיות שירותים מנוהלים זקוקות לפתרון שקל לפרוס, שאינו דורש תחזוקה שוטפת, שמציע אפשרות לחיוב חודשי, עם ממשק יחיד להכשרה ולטכנולוגיית ההגנה, המתוכנן לתפקודיות מרובת מופעים - וקוראים לו Cofense Protect MSP.

Cofense Protect MSPמחבר ראייה ממוחשבת (Computer Vision- תחום בבינה מלאכותית), המדמה את הדרך בה אנשים רואים, עם הדמיית ההכשרה המציאותית Cofense PhishMe. בשנה האחרונה לבדה טכנולוגיית הראייה הממוחשבת של החברה סרקה יותר מ-180 מיליון הודעות דואר אלקטרוני ויותר מ-545 מיליון כתובות אינטרנט, כשהיא מציעה מודיעין איומים בזמן אמת לגבי מה שעבר את שערי הדואר האלקטרוני המאובטחים (SEG), ותוך נטרול אותם איומים. Cofense PhishMe, הטכנולוגיה להדמיית התקפות דיוג בה משתמשים רבע מהחברות המופיעות ברשימת Fortune 1000, בנויה אל תוך אותו ממשק משתמש כדי לאפשר לשותפות ספקיות השירותים המנוהלים של Cofenseלבצע הדמיות לגבי האיומים האחרונים שידוע שחצו את שערי הגנת הדואר האלקטרוני, ולהעצים את העובדים שלהם כך שיגיבו בגמישות רבה יותר.

"אנו יודעים ששערי הדואר האלקטרוני המאובטחים הנוכחיים, הבנויים על ארכיטקטורות מדור קודם, ממשיכים לפספס התקפות יודע מדי יום. הם יקרים ואינם בנויים לפריסה קלה בסביבות ענן. אנו יכולים לעזור לספקיות שירותים מנוהלים להפחית את מספר הפתרונות של ספקי אבטחת דואר אלקטרוני עבור לקוחותיהם, תוך הפחתת סיכון ועלות. MSFשל Cofense Protectהוא פתרון שנבנה עבור ספקיות שירותים מנוהלים, והוא כבר מגן על מאות מלקוחותיהן בגדלים שונים, כולם מופעלים בלחיצה אחת ותוך פחות מדקה", אמר רוהיט בילאני, מייסד ומנכ"ל Cofense. "ועל ידי שילוב מודיעין מלמעלה מ-30 מיליון לקוחותCofense ברחבי העולם המדווחים על דיוג אל לולאת המשוב התמידית, כל מוצרי האיתור והתגובה לדוג של Cofense ממשיכים להיות חכמים ומהירים יותר. הדובדבן שבקצפת, הוא שההיצע כולל גם את פתרון ההדרכה והמודעות המוביל בתעשייה".

לפי גרטנר, "שיטות וטכניקות בינה מלאכותית משולבים במוצרים בפלחים רבים של שוק האבטחה, כך שבסך הכול לטכנולוגיה זו תהיה את ההשפעה הגדולה ביותר על פיתוח איתור התקפות בחמש עד שמונה השנים הבאות. ההשפעה של טכנולוגיית הבניה המלאכותית על מוצרי גילוי התקפות תורגש בגלים בשמונה השנים הבאות: רשת, מידול, חריגות ודיוג (ובסדר זה)1".

גרטנר מוסיפה כי "מובילי מוצרים חדשניים מתמודדים עם אתגרים אלה על ידי הצגת מודלים של בינה מלאכותית המתמקדים באיתור איומי אבטחה פוטנציאליים מוקדם ומדויק יותר, והן מעצימים אנליסטים בתחום האבטחה לתעדף נתונים אלה מהר יותר כדי להשיג סיכון נמוך יותר, עם השגת תוצאות ערך עסקי גבוהות יותר".

המפתח לכך הוא: "מודלים של לימוד מכונה הופכים את האתגר של נפחי הנתונים המדהימים לנכס במידה ויש להם רעב  לנתונים. ככל שאתה 'מאכיל' אותם נתונים איכותיים יותר, כך הניתוח שלהם נעשה מדויק ו-'חכם' יותר לאורך זמן. מערכות מונעות לימוד מכונה מספקות חלופה לקבוצות חוקים מסורתיות קבועות, והן לומדות ומשתפרות ונעשות יעילות יותר לאורך זמן".

כדי להתחיל תקופת ניסיון בחינם של Cofense Protect MSP, או לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה.