מקום בצמרת

יום ו', 10 במאי 2019

רובי גינל נבחר לתפקיד סגן יו"ר

ומ"מ יו"ר של מכון התקנים הישראלי

 

רובי גינל, מנכ"ל התאחדות התעשיינים, נבחר לתפקיד סגן יו"ר ומ"מ יו"ר של מכון התקנים הישראלי בתמיכה מלאה של כלל נציגי הארגונים החברים בדירקטוריון המכון.

גינל משמש כמנכ"ל התאחדות התעשיינים משנת 2016. במקביל משמש גינל כיו"ר תמי"ר - תאגיד המחזור הישראלי, כמנכ"ל הקרן ההדדית של המעסיקים וכדירקטור במכון היצוא הישראלי.

גינל פתח את הישיבה הראשונה בראשותו ואמר כי מטרתו העיקרית הנה כי דירקטוריון המכון, על כל נציגיו מהמגזרים השונים, יקבל החלטות באופן משותף במטרה להביא לייצוב וצמיחת המכון.

בישיבה החליט הועד הפועל של המכון על תהליך מיידי לבחירת מ"מ מנכ"ל ועל יציאה למכרז למינוי ראש אגף בניין, תפקיד אשר אינו מאוייש מזה זמן רב.

פרופ' יצחק בן ישראל מצטרף לדירקטוריון חברת Cyber 2.0

Ben-israel.JPG

  • Cyber 2.0, אשר הוקמה ב-2015 ע"י הרצל עוזר (לשעבר מנכ"ל ויו"ר HOT) וארז קפלן העליון, פיתחה מודל המונע התפשטות של התקפות סייבר מכל סוג ומין, בתוך ומחוץ לרשת הארגונית

חברת Cyber 2.0 של הרצל עוזר (מנכ"ל ויו"ר HOT לשעבר) וארז קפלן העליון, הודיעה על צירופו של פרופ' יצחק בן ישראל, יוזם מטה הסייבר הלאומי במשרד ראש הממשלה, לדירקטוריון החברה.

בנוסף לתפקידו כחבר דירקטוריון חברת Cyber 2.0, ימשיך פרופ' יצחק בן ישראל לכהן במספר תפקידים בכירים בתחומי הטכנולוגיה והבטחון ובהם: ראש סוכנות החלל הישראלית, ראש מרכז הסייבר באוניברסיטת ת"א, וראש סדנת יובל נאמן למדע, לטכנולוגיה ולבטחון.

פרופ' בן-ישראל, הינו אלוף במיל' וחתן פרס ישראל פעמיים על תרומתו לבטחון המדינה. במהלך שירותו הצבאי שימש בן היתר כראש המינהל למחקר, לפיתוח לאמצעי לחימה ולתשתית טכנולוגית (מפא"ת). בנוסף, הוא אף כיהן כיושב ראש המועצה הלאומית למחקר ולפיתוח, יו"ר מועצת המנהלים של חממת הטכניון וחבר וועדת המו"פ של דירקטוריון טבע.

Cyber 2.0 מספקת שירות המונע כל התפשטות של התקפות סייבר מכל סוג ומין בתוך ומחוץ לרשת הארגונית. היא פועלת באופן השונה מכל חברות הסייבר האחרות בעולם בכך שבניגוד למקובל, איננה מבוססת על מודלים ביולוגיים, אלא על מודל מתמטי של תורת הכאוס. לחברה משרדים בראשל"צ, לונדון ואטלנטה ועשרות לקוחות בארץ ובעולם