סיסקו חושפת את פתרון התקשורת של העתיד

יום ה', 22 ביוני 2017
 
ההבטחה: מערך רשתות העתיד של סיסקו, שהושק עתה  בסן פרנסיסקו, צפוי לשנות לחלוטין את מערך  IT הארגוני * מניתוח ביצועים ראשוני שנערך מול מאות לקוחות, נרשמו תוצאות מרשימות הכוללות בין היתר: קיצור של 67% בזמן ניהול והטמעת הרשת, שיפור של 80% בפתרון תקלות, הפחתת ההשפעה של פרצות אבטחה ב-48% וחיסכון של 61% בהוצאות תפעוליות.
 
במסיבת עיתונאים חגיגית שנערכה בסן פרנסיסקו, הכריז מנכ"ל סיסקו העולמית, צ'אק רובינס, על השקתם של פתרונות התקשורת החדשניים ופורצי הדרך של החברה.
 
מדובר בפתרונות תקשורת מהפכניים מבוססי כוונה המייצגים את אחת מפריצות הדרך המשמעותיות ביותר בתקשורת הארגונית, המשקפים את מימוש חזונה של סיסקו ליצור מערכת אינטואיטיבית הצופה פעולות, בולמת סיכוני אבטחה בשלביהם הראשונים וממשיכה להתפתח וללמוד לאורך הזמן.
 
הרשת החדשה תסייע לארגונים לנצל הזדמנויות חדשות ולפתור אתגרים שלא היו ניתנים לפתרון בעבר וכל זאת בעידן של קישוריות מוגברת וטכנולוגיה מבוזרת הצומחת בקצב מסחרר. 
 
הרשת החדשה היא תוצאה של שנות מחקר ופיתוח של סיסקו במטרה להתאים את מערכי התקשורת הנוכחים עבור העידן שבו מהנדסי הרשת המנהלים כיום מאות התקנים יידרשו לנהל מיליוני התקנים עד שנת 2020.
 
"הרשת  מעולם לא הייתה יותר קריטית להצלחה עסקית ומעולם לא הייתה נתונה לכך כך הרבה לחצים," אמר צ'אק רובינס, מנכ"ל סיסקו העולמית. "יצירת רשת אינטואיטיבית יותר מאפשרת לנו ליצור פלטפורמה חכמה עם מערך אבטחה מתקדם ללא תחרות. פלטפורמה חדשה זו תקדם עסקים להתקדם ותיצור הזדמנויות חדשות בכל מקום."
 
כיום חברות מנהלות את רשתות התקשורת בתהליכי IT מסורתיים אשר אינן מתאימים לעידן החדש בו אנו נמצאים. גישתה החדשנית של סיסקו יוצרת מערכת אינטואיטיבית הלומדת ומתאימה עצמה באופן רציף ומנהלת תהליכים באופן אוטומטי, כל זאת על מנת לבצע אופטימיזציה בתפעול מערך ה IT הארגוני והגנה בפני מערך איומי הסייבר.
 
ועוד מתלהב: "פתרון סיסקו לאנליטיקה על תעבורה מוצפנת עונה על אתגרי אבטחת המידע של הרשתות המודרניות, בעיה אשר נחשבה בעבר כבעיה בלתי פתירה", אומר דיוויד גקלר, סמנכ"ל בכיר להנדסה בסיסקו. פתרונות זיהוי האנומליה בתעבורה מוצפנת מאפשר עמידה בסטנדרטים גבוהים של אבטחת מידע תוך שמירה על פרטיות המידע.