מרוץ ההורדות של משחקי מחשב

יום א', 8 באוגוסט 2021
לא נחים לרגע: מרוץ ההורדות של משחקי מחשב 
 
Rollic, חברה בת של Zynga Inc. (נאסד"ק: ZNGA), מובילה עולמית בתעשיית הבידור האינטראקטיבי, הודיעה  על אבן דרך של מעבר למיליארד הורדות על פני הפורטפוליו המגוון שלה של משחקים היפר-קז'ואל מזדמנים.
 
כאחד המפתחים ההיפר-קז'ואלים הגדולים בעולם, Rollic יצרה תהליך פיתוח ייחודי הממנף תובנות, נתונים ובדיקות קפדניות כדי לעצב ולפרסם שוב ושוב כותרים היפר-קז'ואלים להיטים. התהליך של Rollic מייצר מושגי משחק מהנים עולמיים שמהדהדים בתרבות הפופ ומתפשטים במהירות ברשתות חברתיות מובילות כמו טיקטוק.
 
הפורטפוליו הצומח במהירות של Rollic כולל 15 כותרים שהגיעו למקומות #1 או #2 בקטגורית המשחקים החינמיים המובילים שהורדו בחנות האפליקציות האמריקנית.
 
המשחקים המבוקשים הם Hair Challenge, High Heels!  ו- Tangle Master 3D  שכל אחד צבר מעל 100 מיליון הורדות ברחבי העולם. Rollic שחררה לאחרונה את המשחק Queen Bee  שהגיע למקום ה- #1 בקטגורית משחקי החינם להורדה בחנות האפליקציות בארה"ב בחודש יוני, ו- Arrow Fest  שעלה למקום ה- #2 בקטגוריית משחקים להורדה חינם בחנות האפליקציות בארה"ב מאז הושק בחודש יוני. קנת קול שיתף פעולה ראשון מסוגו עם המשחק High Heels!  ביוני, בהופעת בכורה של קולקציית 2021 PRIDE של המעצב האייקוני במשחק כדי לחגוג גיוון ולהעלות את המודעות לקואליציה לבריאות הנפש.
 
"אנחנו נדהמים מההופעה של Rollic עד כה השנה", אמר ברנרד קים, נשיא ההוצאה לאור של זינגה. " Rollic הוא מוציא לאור ייחודי המסוגל לפרסם שוב ושוב משחקים שמפתיעים ומשמחים שחקנים. הם המציאו גישה חדשה לפיתוח שתוצאתה משחקים פשוטים אך מרתקים מאוד עם תשומת לב אוניברסלית".
 
"אני גאה מאוד בנבחרת Rollic על ההישג החשוב הזה. אבן דרך זו מדגישה את היכולת של Rollic למזג את האמנות והמדע של יצירת משחקים כדי לפתח כותרים בולטים עם שחקנים מכל תחומי החיים", אמר בורק ורדל, מייסד שותף של Rollic. "על ידי שיפור מתמיד של ההבנה שלנו לגבי מה שהשחקנים של היום מחפשים, ויצירת מאות מושגי משחק חדשים בכל רבעון, אנחנו מסוגלים לספק כותרים מהנים ואותנטיים שמצליחים לבדר מיליונים ברחבי העולם".
 
זינגה רכשה את Rollic באוקטובר 2020, וסימנה את כניסתה של זינגה למשחקי ההיפר-קז'ואל. Rollic, שנוסדה בשנת 2018 על ידי בורק ורדל, דניז בסארן ומהמט קאן יבוז, ביססה את עצמה במהירות כמובילה בקטגוריה עם תהליך פיתוח חדשני ופורטפוליו מלהיב של משחקים היפר-קז'ואלים. המשחקים של Rollic זמינים עבור מכשירי iOS ואנדרואיד ביותר מ-175 מדינות ברחבי העולם.