חברת ORACLE מגויסת למלחמה במגיפת הקורונה

יום ד', 23 בדצמבר 2020

חברת ORACLE מגויסת כולה למלחמה במגיפת הקורונה  ולמערכת החיסונים הלאומית בארצות הברית. מהחברה נמסר כי לפי הזמנת ממשלת ארצות הברית נבנה על ידי אורקל פורטל הזמנות מספקים של מערכת ניהול בריאות הציבור.

הפורטל מאפשר לספקים פדרליים מורשים להזמין כמויות נדרשות ומספר חיסונים, ומאפשר לספקי החיסונים לנהל מלאי ולמלא הזמנות על בסיס זמינות.

באמצעות ועם הפורטל יוכלו הספקים גם לנהל משלוחים ולהבטיח שקבלת כל משלוח עומדת בדרישות הספציפיות של כל חיסון, כגון טמפרטורות שונות לאחסון קר.

בנוסף לכך, ענן ה- EHR הלאומי - electronic health record conversion של אורקל משמש כמאגר הנתונים המרכזי של שלטונות הבריאות לכל נתוני החיסונים בארה"ב. מערכת "מסלקה לאומית" זו תקבל נתונים מכל תחומי השיפוט בארה"ב המנהלים חיסונים.

מדובר בנתוני חיסון אנונימיים (גרסת הנתונים שבהם הוסרו כל שמות המטופלים והמזהים כדי להגן על פרטיות המטופלים) ישמשו לניתוח ודיווח על ידי גורמים וארגונים מורשים.

בתחום הקשר בין  חולים לרופאים  מערכת ניהול בריאות הציבור של אורקל הפועלת כצומת -Hub    מקלה על כל אדם שנזקק ליעוץ רפואי וכן המקבל חיסון נגד  COVID-19   להשתמש בסמארטפון או במחשב כדי לדווח על תופעות לוואי, כגון כאב באתר ההזרקה או כאב ראש. כל מטופל שמקבל חיסוןCOVID-19 יכול לתקשר ישירות עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות, כדי שיוכלו להבין טוב יותר כיצד מטופלים שונים מגיבים לחיסונים שונים.