חידושי השעון החכם של אפל

יום ו', 26 ביוני 2020
חברת אפל הכריזה על WatchOS 7  הגרסה הבאה של התוכנה שתפעיל את Apple Watch . העדכון לא צפוי להישלח עד הסתיו הקרוב, אך אפל שיתפה בכמה מהתכונות החדשות, תוך שהיא מדגישה כיצד הן עובדות ומה הן מוסיפים לשעון החכם. 
 
לדוגמא, תכונת שטיפת ידיים חדשה תפעיל טיימר ספירה לאחור כאשר היא מגלה תנועה הקשורה למישהו ששוטף את הידיים. יש גם אימון פעילות חדש כחלק ממעקב הכושר שיבטיח שכל הקלוריות ייספרו בזמן שאתם מפעילים תנועה על רחבת הריקודים או בחדר המגורים שלכם. 
 
אך בנוסף לאותם תכונות חדשות, אפל מבצעת שיפורים ארוכי טווח שלדעתנו ישפיעו רבות על חייך. WatchOS 7 ישנה את האופן בו אתה מסתכל על Apple Watch שלך ( 399 דולר ב- Apple ) , את האופן שבו אתה מתקשר איתו  ואפילו איך אתה מעצב את פני השעון על ידי הורדה או שיתוף של פנים מותאמים אישית.
 
להלן תכונות ב- WatchOS 7 . 
 
אפל תאפשר למפתחי צד ג ובעלי Apple Watch להציב פיסות מידע קטנות, או סיבוכים, על פני שעון. אתה יכול, למשל, להיות עם שעון שמראה את סדר היום היומי שלך, את דיווח מזג האוויר הקרוב  וקיצור דרך לאפליקציית Messages בפנים השעון המועדף עליך. 
 
עריכת תצוגות  השעון שלך והוספות מתבצעת כמו תמיד, אך עם ממשק משופר קל יותר לניווט. שמות של אפליקציות ותצוגה מקדימה של ישומים שקל יותר להציג ולבחור מהם. 
 
אתה יכול ללחוץ לחיצה ארוכה על פני שעון כדי להיכנס למצב עריכה, החלק שמאלה לרוחב הפנים, להקיש על מיקום ההצגה  שברצונך לערוך ואז לבצע את הבחירה שלך מהרשימה. 
 
 WatchOS 7 יכול לעקוב אחר השינה שלך.
אפליקציית שינה חדשה ב- Apple Watch לא רק תעקוב אחר משך השינה והארוך של השינה, אלא היא גם תעזור לך להירגע ככל שתגיע שעת היעד שלך למטרה זו. 
 
כיצד תשתמש בזה : לאחר עדכון ל- WatchOS 7, יהיה עליך להגדיר את אפליקציית ה- Sleep, להגדיר את שעת השינה ואת האזעקה היומית שלך. לאחר ההתקנה הראשונית, הטלפון שלך יציג מסך Wind Down ויפעל כמבוקש.
בזמן השינה, מסך האייפון שלך יתעמעם והשעון שלך יעבור למוד שעון השינה. בבוקר תוכל לראות כמה טוב ישנת ולמשך כמה זמן על השעון. יש אפילו מד סוללה שמזכיר לך להטעין את השעון שלך בבוקר.