מטריקס זכתה ב״שותף השנה״ של BMC העולמית

יום ה', 5 באוגוסט 2021
מטריקס  זכתה ב?שותף השנה? של BMC העולמית
BMC, המובילה העולמית בפתרונות ל-Autonomous Digital Enterprise, הכריזה על הזוכים בפרס "שותף השנה" ב-BMC Partner Advantage FY22. מתוך מאות שותפים בכל EMEA, חברת מטריקס, שותפתה הוותיקה של BMC ישראל בשלושים השנים האחרונות, זכתה בתואר הנכסף בתחום ה- DBA (Digital Business Automation)
 
פרסי "שותף השנה" מוקירים את שותפי ההפצה של BMC שמקדמים טרנספורמציה דיגיטלית ומסייעים ללקוחות בדרכם להפוך לארגון דיגיטאלי אוטונומי (ADE). שותפים אלה הפגינו מצוינות בכל רוחב קהילת השותפים של BMC, בתחומי הצמיחה משנה לשנה (YOY), בתחום הטכולוגי ורישומי עסקאות (DR).
 
לדברי יגאל שחק, מנהל חטיבת bmc במטריקס: "הבחירה בנו כמובילים מרגשת בעיקר בשנה לא רגילה שכזו, הבעת האמון וההוקרה מצד bmc העולמית הם אות למקצועיות ומקצוענות ללא פשרות של אגף bmc במטריקס, אני גאה להוביל את השותפות עם bmc וצופה המשך גדילה משמעותי בשנה הקרובה"
 
לדברי יורם אלול, מנהל פעילות BMC בישראל ובמזרח אירופה: "כמעט כל החברות מובילות בעולם האיצו את מאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהן בשנת 2020, דבר שהפך את הצורך להיות תחרותיים בתחומים דיגיטליים לקריטי. ארגונים למדו שעליהם לאמץ מערכות חכמות, מבוססות טכנולוגיה, כדי להפוך לארגון דיגיטלי אוטונומי (ADE) שמצמצם עבודה ידנית על מנת למנף את היצירתיות, הכישורים והאינטלקט האנושיים כדי להשיג יתרון עסקי.
האקו- סיסטם של השותפים שלנו מהווה כוח מניע למחויבות BMC לספק פתרונות פתוחים, מדרגיים, ומודולריים לניהול IT לארגונים בעת הטרנספורמציה הדיגיטאלית האוטונומית שלהם. יחד עם מטריקס זכינו השנה בשבעה פרוייקטים ב- IT Awards ואנחנו ממשיכים בקו זה בפרוייקטים נוספים בתחום הבריאות, הריטייל והפיננסיים"/