מינויים בצמרת

יום ב', 19 בפברואר 2018

אלי ביטון  מונה למנהל פריסייל אזורי של Veeam בישראל

 

אלי ביטון, 37  מונה למנהל פריסייל אזורי של Veeam בישראל, יוון, קפריסין ומלטה, לצד מיקי פרידמן. הצטרפותו של ביטון מצביעה על המשך מגמת ההתרחבות של Veeamבאזור MED.  במסגרת תפקידו יהיה אחראי ביטון על קידום מכירות מוצרי זמינות המידע שלVeeam  בהיבט הטכנולוגי, ובהעברת יכולות ויתרונות המוצרים לשותפים העסקיים וללקוחות.

ביטון בעל נסיון של יותר מ-12 שנים בתחומי ההנדסה והמכירות לעולם ה-IT.

לפני הצטרפותו ל-Veeam שימש כמנהל שותפים ומנהל פריסייל של HDSישראל, יועץ טכנולוגי ללקוחות האנטרפרייז בחברות Netappו-EMCוקודם לכן ניהל צוות אחסון וגיבוי בחברת HPישראל. בשרותו הצבאי שימש ביטון כקצין מחשוב בחיל האוויר.

אלי ביטון הינו בעל תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים ממכללת רופין והוא מביא לתפקידו ניסיון עשיר והצלחה מתפקידיו הקודמים.

לדברי ורד ליברמן, מנהלת אזורית Veeam. "עם הגידול בכמות הלקוחות, נוצר צורך להרחיב את הצוות המקומי, וזאת בכדי שנוכל להמשיך ולתמוך בלקוחותינו לצד המשך ההתרחבות העסקית"

 

אילן חפר מונה למנהל מכירות לשוק ה-SMEבפורטינט ישראל

אילן חפר (43) מונה לתפקיד מנהל מכירות לשוק ה-SMEבחברת פורטינט ישראל, המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים.

בתפקידו הקודם, חפר שימש במשך 11 שנים כמנהל שותפים ומכירות בחברת טק דטה (Tech Data) ללקוחות סיסקו. לפני כן, הוא שימש במשך שנתיים כמנהל מכירות לשוק האנטרפרייז בחברת נטקום.

חפר הינו בעל תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי.   

 

 

 

 

סקייבוקס סקיוריטי מינתה את אורי לוי

כסגן נשיא עולמי לערוצי הפצה

 

לוי ירחיב ב- 2018 את רשת המשווקים וישיק תכנית MSSP ו- SIחדשה

 

סקייבוקס סקיוריטי (Skybox Security), הפעילה בניהול אבטחת סייבר, הודיעה כי אורי לוי קיבל לידיו אחריות חדשה כסגן נשיא עולמי לערוצים, כדי להוביל את הצמיחה של רשת המשווקים הגלובלית של החברה.

לוי, חבר ותיק בצוות ההנהלה הבכיר של סקייבוקס, יקדם את הכיוון אסטרטגי של תכנית הערוצים של סקייבוקס ב- 2018, שהחברה מצפה כי תהיה גורם מרכזי בגידול ההכנסות העתידיות של החברה.

 

בין היוזמות אותן לוי ישיק בשנה הקרובה נמצאת תכנית MSSP(ספקי שירותי אבטחה מנוהלים) ו- SI(אינטגרטורים), אשר כוללות הסמכות והכשרות מתקדמות, וכן ניהול ותמיכה טכנית מורחבת בשטח. לוי גם יתמקד בשיפור נוסף של יכולות המכירות של שותפים, שיווק בערוצים, והכשרות והסמכות למשווקים. חלק מגיוס ההשקעה בהיקף 150 מיליון דולר עליה הודיעה סקייבוקס לאחרונה, יופנה לתמיכה ביוזמות אלה. 

אדי גנדלמן מונה לתפקיד מנהל הפעילות העסקית של ADATA בישראל

 

אדי גנדלמן (45) מונה לתפקיד מנהל הפעילות העסקית של תאגיד ADATA Technology בישראל. במהלך 16 השנים האחרונות שימש גנדלמן כמנהל פיתוח עסקי וחבר הנהלה במספר חברות הפצה מובילות בשוק הישראלי.

גנדלמן הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בתקשורת מאוניברסיטת Champlain שבמדינת ורמונט, ארה"ב.

ADATA היא חברה טאיוואנית בינלאומית העוסקת בייצור מוצרי זיכרון הבזק, כוננים קשיחים, מוצרים לתחום המובייל ומוצרים היקפיים לתחום הגיימינג. החברה נוסדה ב-2001, מעסיקה אלפי עובדים ברחבי העולם, משרדים אזוריים ומפעלי ייצור והרכבה ב-3 יבשות.