שטפון של סמארטפון חדשים ממשפחת הפיקסלים של גוגל.

יום ד', 5 באוגוסט 2020
שטפון של הכרזות סמארטפון חדשים ממשפחת הפיקסלים של חברת גוגל.
 
גוגל מודיעה רשמית על שלושה טלפונים של פיקסלים. הראשון הוא פיקסל 4A של 349 דולר, הזמין להזמנה מראש כעת וישלח מ- 20 באוגוסט. הבא הוא ה- Pixel 5, שיהיה לו קשר 5G וישלח מתישהו בסתיו הקרוב. ובנוסף צפוי גם  Pixel 4A 5G, שיעלה 499 $ וגם הוא יופץ בסתיו.
 
השילוב ה"מפוצץ" הזה מוסבר בכך שזה הכרחי מכיוון שפיקסל 4A החודש יוצא מאוחר משמעותית מהצפוי. גוגל מסבירה כי הנושאים הקשורים למגיפה הפריעו ל- 4A ללהציף את מדפי החנויות הוירטואליים קודם לכן.
 
מבחינה היסטורית, טלפוני הדגל הפיקסלים הוכרזו ושוחררו באוקטובר. עם זאת, גוגל לא הצליחה להוציא את ה- 4A במועד, ואפילו אפל מאותתת שהיא לא תשחרר את ה- iPhone 12 במועד השנה. אז למרות שגוגל אומרת שהיא תשחרר את ה- Pixel 5 "בסתיו", כדאי לזכור כי הסתיו מסתיים ב -21 בדצמבר השנה.
 
מגבלה חשובה היא העובדה שה- Pixel 4A שיוצא החודש אינו טלפון 5G, אך ימכר ברשת. עם זאת לספקיות אמריקאיות יש תיאבון מועט לכל טלפון ללא 5G. 
 
ואילו הנקודה החזקה של הפיקסל - המצלמה המצוינת שלה.
לגבי המחיר נציין כי פיקסל 4A הוא זול יחסית. הפרט החשוב ביותר שלו הוא המחיר: 349 דולר. זה 50 דולר פחות משני מכשירי ה- iPhone SE ברמת הבסיס וגם של פיקסל 3A בשנה שעברה.
יש לזכור כי התחרות בטווח המחירים של פחות מ -500 דולר לטלפונים הפכה להיות הדוקה להפליא. המצלמה והגרסה הנקייה שלה של אנדרואיד הן הדרכים העיקריות בהן גוגל שואפת לבדיל את ה- Pixel 4A כמו אלה של OnePlus Nord, Samsung Galaxy S71 ו- iPhone SE.
מבחינה היסטורית, טלפוני הדגל הפיקסלים הוכרזו ושוחררו באוקטובר. עם זאת, גוגל לא הצליחה להוציא את ה- 4A במועד, ואפילו אפל מאותתת שהיא לא תשחרר את ה- iPhone 12 במועד השנה. אז למרות שגוגל אומרת שהיא תשחרר את ה- Pixel 5 "בסתיו", כדאי לזכור זאת מבחינה טכנית , הסתיו מסתיים ב -21 בדצמבר השנה.