ליאת טננהולץ מונתה ל-VP מיזוגים ורכישות במטריקס

יום ה', 28 בינואר 2021

 


ליאת טננהולץ (36) מונתה ל-VPתחום מיזוגים ורכישות במטריקס והצטרפה באופן רשמי להנהלה הבכירה של החברה. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על כל תהליכי המיזוגים והרכישות בחברה, ובכללן בחינת חברות פוטנציאליות למיזוגים ורכישות בארץ ובחו"ל, איתור תחומים והזדמנויות נכונות עבור מטריקס לביצוע מיזוגים ורכישות ופיתוח עסקי, ניהול תהליך המשא ומתן המשפטי והמסחרי, בדיקת נאותות (Due Diligence) וזיהוי החברות ששילובן ביחידות העסקיות במטריקס יהווה תשתית לצמיחה ולהרחבה של היחידה הקולטת והנקלטת בעתיד.

כפי שתחום המיזוגים והרכישות לא חדש למטריקס, הוא גם לא זר לטננהולץ שעוסקת בעולמות הללו כבר תקופה ארוכה, ובכלל זה בשלוש השנים האחרונות במטריקס. טננהולץ עוסקת בתחומי פיתוח עסקי וביצוע עסקאות שונות בארץ ובחו"ל במשך כ-12 שנה.

בין תפקידיה הקודמים היא הייתה מנהלת פיתוח עסקי בנאוויטס פטרוליום, אחראית באמדוקס על היבטים מסחריים –פיננסיים בעסקאות גדולות באירופה, רואת  חשבון ועורכת דין במחלקת המיסוי הבינלאומי של KPMGסומך חייקין ובכלל זה מנהלת המס של חברת בטר פלייס. טננהולץ משמשת כיום גם כדירקטור חיצוני בחברת נאוויטס בקסקין מימון.

טננהולץ למדה מתמטיקה וכלכלה באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס ולזכותה שני תארים בהצטיינות במשפטים וראיית חשבון מאוניברסיטת תל אביב.

לדברי מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס: "ליאת מביאה עמה ניסיון עשיר באיתור הזדמנויות עסקיות נכונות ויכולות איכותיות בניהול ותכנון אסטרטגי בתחום אשר מהווה מנוע צמיחה מרכזי בפעילותה של מטריקס. אני בטוח שהיא תוכל לנצח בהצלחה על כל האתגרים שצפויים לנו בתהליכי המיזוגים והרכישות שאנחנו עוד עתידים לבצע בשנים הבאות".