חברת סטארט-אפ ישראלית זכתה במקום הראשון בארוע בדובאי

יום ה', 17 בדצמבר 2020

 

נועם עזרן ודביר כהן,העומדים בראש חברת BeeFree Agro, חזרו  שם השתתפו בתערוכת GITEX   שהתקיימה במסגרת שבוע הטכנולוגיה המקומי, עם  פרס יוקרתי: מקום ראשון בקטגוריית "הסטארט-אפ הבינלאומי הטוב ביותר' שבו זכו מבין  מאות חברות סטארט אפ מהעולם כולו שהשתתפו בתערוכה.

הפרס היוקרתי היווה את שיאו של האירוע וביטא את ההתעניינות הגדולה לה זכה הפיתוח החדשני של החברה: Joe, מערכת טכנולוגית אוטונומית מבוססת רחפן, המסייעת ברעיית עדרי בקר בצורה מדויקת, קלה מהירה וחסכונית ומעבירה עד 1000 ראשי בקר על פני שטח אדיר ללא התערבות אנושית, באמצעות רחפן אחד.

חברת Beefree Agro מפתחת מערכת רועים אוטונומית מבוססת מזל"ט שנועדה לסייע לחוות לחסוך זמן וכסף, להפחית את הלחץ של בעלי החיים ואת טביעת הרגל הפחמנית שלהם ולהגדיל את התשואות ואת התפוקה.
 
מנהלי החברה מדגישים כי  Beefree היא מערכת טכנולוגית המסוגלת להעביר עד 1,000 ראשי בקר על פני שטח מגוון, באמצעות מזל"ט אחד.הרחפן מזהה מכשולי שטח ומיקום פרה, מתכנן את המסלול הטוב ביותר להעברת העדר, ורועה באופן אוטומטי את הבקר על פי התוכנית.

לדברי מנהלי החברה, מדובר במערכת חדשנית שתחולל מהפך בחייהם היומיומיים של מאות אלפי חוואים ובוקרים ברחבי העולם, תפחית משמעותית את עלויות התפעול ורמות הלחץ הארגוניות והאישיות שלהם ותוביל אותם ואת בני הדור הצעיר למאה ה- 21.