באגים בחלונות 10 המשודרג

יום ה', 6 בפברואר 2020
לא מעט ממשתמשי Windows 10 החדשה יחסית נתקלים בבעיות בפונקציונליות החיפוש של מערכת ההפעלה ועו בעיות. כך נמסר באתר  ZDNet ובפרסומים אחרים.
המחמירים טוענים כי "עבור מיקרוסופט Windows 10 כרגע לא יורדות טיפות של בעיות אלא זה גשם זורם. לכן אין להתפלא שלמרות שינויים בעדכונים האחרונים, המצב של עדכונים מתסכלים, מגבילים, כאוטיים ודי מוזרים נמשך ומתבטא בין היתר באזהרות חדשות שכל משתמש Windows 10 צריך לדעת עליהן."
 
כך למשל, כאשר לוחצים על סמל זכוכית המגדלת כדי לפתוח את פונקציית החיפוש של חלונות, החלון ריק לחלוטין, כך דיווח גם בפורום המשתמשים של מיקרוסופט ובטוויטר.
עתה שואלים:  האם בוצע עדכון אחרון של Windows 10 ששבר את פונקציונליות החיפוש? מישום מה החיפוש בסרגל המשימות לא עובד  עכשיו באופן סדיר.
 
בתגובה מאשרת דובר מיקרוסופט אמר ל- CNET כי הבעיה נפתרה לרוב המשתמשים. אך במקרים מסוימים, ייתכן שתצטרך להפעיל מחדש את המחשב שלך כדי שפונקציית החיפוש תפעל כראוי.
 
זו לא הפעם הראשונה שעדכון Windows 10 מתרחש: משתמשים חוו מספר בעיות מאז שפורסמה מערכת ההפעלה בשנת 2015. אם כי מיקרוסופט ביצעה מספר שינויים בגישת העדכון והבדיקות שלה החל מהשחרור שך שדרוג במאי 2019, כולל בדיקת  איטיות, איתור באגים כמו סוגיית החיפוש.
 
בצד האופטימי מציינים אנליסטים כי למרות הבאגים, עם סיום התמיכה של מיקרוסופט ב- Windows 7 בינואר, שדרוג ל- Windows 10 נותר הבחירה הטובה ביותר לשמירה על המחשב מפני תוכנות זדוניות,