סמסונג: גרסת ה- 5G של הטלפון המתקפל

יום ה', 23 ביולי 2020
 
חברת סמסונג הודיעה רשמית על גרסת ה- 5G של הטלפון המתקפל שלה Galaxy Z Flip. הטלפון מכונה Galaxy Z Flip 5G (באופן טבעי), הטלפון כמעט זהה לקודמו 4G. השינויים העיקריים כוללים כשרי רדיו 5G, מעבד Snapdragon 865 Plus מעט משודרג, והמחיר: זה 1,449.99 דולר. מדובר בפרמיה של 70 דולר על גרסת ה- 4G, שלדברי סמסונג שתישאר באותה מחיר.
 
ה- Galaxy Z Flip המקורי היה ככל הנראה הטלפון המתקפל הטוב ביותר שנבדק - למרות שהוא לא מתקפל שטוח לחלוטין, ה- Z Flip מעוצב היטב והוכיח את עצמו כעמיד יותר מטלפונים מתקפלים אחרים (הערכה יחסית). עם זאת, זה עדיין היה יקר מכדי להיות טלפון רגיל:
 
אם הטלפונים המתקפלים אי פעם יפסיקו להיות יקרים בלבד, עליהם להתחיל להיות תקינים. חשוב  שהמסך והציר לא יתפוצצו. ברור שהם גם צריכים להתחיל במחירים נורמליים בהרבה.
 
סמסונג כנראה חכמה לא לשנות את הנוסחה יתר על המידה ב- Z Flip - אולי היא חוסכת את מאמצי המו"פ שלה עבור ה- Galaxy Fold 2. יש שמועה כי המכשיר הזה יגיע בקרוב, כמו גם חבורה של מכשירי סמסונג אחרים כמו ה- Note 20 ניצני אולטרה וגלאקסי חדש. לסמסונג יש אירוע שמתוכנן לחמישה באוגוסט , ואנחנו מצפים שיוכרזו על מכשירים או כולם .
היו שציפו ש- Z Flip 5G יוכרז גם באירוע של סמסונג ב- 5 באוגוסט, אך נראה כי סמסונג רוצה לפנות את הבמה כדי לתת מקום נוסף ל Note 20.
 
סמסונג טוענת שהיא בכלל לא שינתה את גורם הצורה החיצונית בכדי להתאים 5G לטלפון. זה יגיע בשני צבעים: "אפור מיסטי" ו"ברונזה מיסטית. " החלק ה"מיסטי "מתייחס ככל הנראה לגימור" אובך "חדש על הזכוכית החיצונית שלדברי סמסונג" "יהיה רך למגע".