כנס MIXiii BIOMED בישראל

יום ד', 15 במאי 2019


באירוע המוביל של תעשיית מדעי החיים בישראל, כונסו באמצע מאי בכירי התעשייה מהארץ ומהעולם ודנו בנושאים פורצי הדרך העומדים על סדר היום בתחום תעשיית מדעי החיים והבריאות בישראל ובעולם.

האירוע מתקיים זו השנה ה- 18 במלון דיויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.

בכנס השנה הורחב הספקטרום של תחומי הבריאות: החל ממניעה ועד לשיקום וכל מה שביניהם, ובכלל זה, כמו בכנסים קודמים תחומי האבחון, הטיפול והניטור. ייחקרו מגמות וחידושים טכנולוגיים המעצבים את עתידה של מערכת הבריאות במלוא היקפה.

MIXiii-BIOMED כולל תערוכת הישגים של חברות מהתעשייה ומתחם ייחודי בחסות רשות החדשנות בו תצגנה 45 חברות סטארט-אפ ישראליות, 15 חברות מדי יום, להן פיתוחים פורצי דרך בתחום מדעי החיים. לצד התערוכה יתקיים הכנס המרכזי בהשתתפות דוברים בכירים מהארץ ומהעולם בו ידונו בנושאים הבוערים ביותר בתחום.

בארוע הציגו  עשרות רבות של חברות הזנק ישראליות, וחברות נוספות הפועלות בחזית הטכנולוגיה הישראלית והבינלאומית כדוגמת: חברת Brain Q המפתחת טכנולוגיות בינה מלאכותית כדי לטפל בהפרעות נוירולוגיות בדרכים חדשניות, חברת Barcode Diagnostics המספקת פתרון מהפכני להתאמת הטיפול האופטימלי האינדיווידואלי בחולי סרטן, החברות CTG Pharma  ו- ImmpactBio המפתחות טיפולים לחולי סרטן מבוססי תאים של מערכת החיסון CAR-T, חברת אמנדו ביו המפתחת טכנולגיה מבוססת עריכה גנטית,  חברת Cytoreason המפתחת פתרונות בינה מלאכותית לגילוי ולפיתוח תרופות, Neteera מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת לנטר סימנים חיוניים מבני אדם ממרחק, ללא שום פעולה ותוך כדי תנועה, XACT רובוטיקס היא המערכת היחידה שמשלבת ניווט רובוטי עם יכולות היגוי ויכולה לשמש כדי להגיע בצורה מדויקת לכל מטרה באיזור חלל הבטן בהליכים זעיר פולשניים מונחי CT.

הכנס הוא נקודת זינוק טובה להמשך פיתוח המוצרים בשלבים מתקדמים של יישום, דוגמת גמידהסל ואיילה בתחום הסרטן,  וחברות הזנק ישראליות רבות נוספות.