ארנה ברי פורשת מחברת Dell EMC

יום ב', 12 בפברואר 2018
ארנה ברי פורשת מחברת Dell EMC.
ארנה כיהנה בתפקיד סגנית נשיא ומנכ"לית מרכזי הפיתוח של החברה בישראל; ברי, דמות בולטת בנוף ההייטק הישראלי, העצימה משמעותית את פעילות המו"פ של Dell EMC. את מקומה יתפוס מנכ"ל XtremIO, דן ענבר
 
על השינויים בצמרת הודיעה חברת Dell EMC  שציינה כי  ד"ר ארנה ברי, החליטה לפרוש מתפקידה כסגנית נשיא ומנכ"לית מרכזי הפיתוח של החברה בישראל. החברה אף הודיעה על הרחבת תפקידו של דן ענבר, סגן נשיא בכיר ב-Dell EMC ומנכ"ל XtremIO, מקבוצת הפתרונות ב-Dell Technologies, שיכהן מעתה כמנכ"ל מרכזי הפיתוח.
ארנה  הצטרפה ל-EMC בדצמבר 2010, ובהובלתה צמחה משמעותית פעילות המו"פ בישראל.
כולל הקמת שני מרכזי פיתוח בבאר שבע ובחיפה, לצד אתרי הפיתוח בהרצליה וגליל-ים. באתרים הללו מפותחים פתרונות בתחומי אחסון פלאש, אחסון מוגדר תוכנה, אבטחת מידע, מחשוב ענן, ביג דאטה ומדע הנתונים. ד"ר ברי המשיכה להוביל גוף זה, לאחר המיזוג בין Dell ל-EMC, ב-2016.
 
"אנו נפרדים היום ממנהלת ואישיות יוצאת דופן, אשר המחויבות שלה לקדם מצוינות, יזמות וחדשנות, זכתה להכרה, לא רק בין כתלי החברה, אלא גם בקרב תעשיות ההייטק והמדע, קהילות ההון סיכון והאקדמיה, בארץ ובעולם", אמר ג'ף בודרו, נשיא חטיבת האחסון של Dell EMC.
 
"ארנה רשמה במהלך הקריירה הארוכה שלה הישגים רבים ומרשימים וזכתה לפרסי הוקרה על פועלה המקצועי והאישי. תמיכתה הבלתי נלאית בקידום הדור הבא של הטכנולוגיה וההון האנושי בתעשייה, כמו גם מחויבותה לקהילה בסביבה בה פועלת החברה, משקפת רק מעט מהתרומה של ארנה להצלחת החברה. אנו נרגיש בחסרונה של ארנה ומאחלים לה הצלחה רבה בפרק הבא של חייה". בודרו הוסיף: "אנו מברכים את דן על הרחבת מחויבותו לחדשנות טכנולוגית ולפיתוח ההון האנושי בחברה, במסגרת תפקידו כמנכ"ל מרכזי הפיתוח בישראל."