גובר הקרב על המתקפלים

יום ג', 14 במאי 2019
הקרב הגדול על סמארטפון מתקפל הולך וגובר.
 
סמסונג Galaxy Fold הוא לא רק הסמארט הגמיש היחיד הקיים בעיר. הדגמה קצרה על ידי ענקית המחשב Lenovo, אב טיפוס מתקפל ThinkPad X1 מראה מה קורה כאשר אתה מיישם את אותם רעיונות עיצוב למסך גדול יותר וחומרה חזקה יותר.
 
במקרה זה, הרוחב הכולל הוא  13 אינץ  כאשר המכשיר פתוח לגמרי, זה נראה כמו צפחה גדולה של Windows או Pro iPad. מקפלים אותו, ויש לך מסך 9.6 אינץ 'יחד עם אותו גודל על המסך המקלדת על החצי התחתון.
 
במהלך הפעלת הדגמה פעילה עם אב טיפוס מוקדם אך פונקציונלי מאוד, רואים מגוון דרכים להשתמש במכשיר, שעדיין אין לו שם רשמי.
 
בבדיקת אנליסטים המקלדת על המסך של המקופל  עבדה עם כל מה שנוסה, כלומר, פונקציונלית אבל נדרש קצת תרגול. Lenovo מתכננת לשחרר מקלדת קומפקטית נלווית, שתתחבר באמצעות Bluetooth. בדרך זו, המסך יכול להיות נפרש לגודל מלא 13 אינץ 'שלה, ומשמש עם מקלדת פיזית, כמעט כמו שולחן עבודה מיני של כל אחד.
 
אבל מסכים גמישים, הם עדיין סימן שאלה גדול עכשיו. ההשקה הגמישה ביותר של המסך הגמיש, סמסונג Galaxy Galaxy, נדחקת לאחור על ידי דיווחים על יחידות שבורות בקלות, והותירה את הקטגוריה עם עין שחורה לפני שהיא אפילו מתחילה.
 
Lenovo מקווה להימנע מתהליך דומה. בניגוד לקפל הגלקסי, לא היתה שום שכבה נספחת על המסך, שעשויה לפתות מישהו לקלף אותו. קצוות התצוגה הגמישה גם נראו אטומים יותר מאשר בקודם ולנובו אומרת שהיא בוחנת את המכשיר החדש עבור כלי ציר כפול של מחשב נייד.
 
החברה מודעת היטב לנושאים שיש להיטיב לקפל, וטוענת שהיא יכולה להימנע מהם.
 
מהו הקהל בשביל המתקפלים? זה מתאים לנוסעים תכופים, מנהלים עסקיים, וכמובן, חובבי טק שרוצים להיות הראשון עם משהו חדש וקריר.
 
האם משהו כזה יכול להחליף את המחשב הרגיל? חלקים ממנו בהחלט נראים מאוד כמו מחשב נייד. יהיו מצלמת IR, שתי יציאות USB-C ו עט Wacom. והוא פועל על פלטפורמת אינטל / Windows, אם כי אין להגדיר סוג CPU או גירסה של Windows עדיין.
 
ידוע גם, המחיר, שם מדויק ותאריך השחרור של הגל החדש צפוי מתישהו בשנת 2020. כל הפרטים האלה כיום הם "גמישים".