קבוצת אמן רכשה את חברת היעוץ הבריטית DBFS

יום ג', 21 בפברואר 2017

 

קבוצת אמן הודיעה על רכישת את חברת DBFSהבריטית, המספקת שירותי יעוץ, אינטגרציה ושירותי מומחים לגופים פיננסיים, עם התמקדות בשוק ההשקעות. בין לקוחותיה של DBFS  נכללים כ-40 הגופים הפיננסים המובילים בבריטניה, ביניהם HSBC, ING, קרנות גידור הגדולות בעולם, הבורסה הלונדונית ועוד רבים אחרים.

החברה, שהוקמה בשנת 1996,  פעילה כיום בשוק היעוץ בניהול סיכונים  ורגולציה בבריטניה ומבצעת פרויקטים רבים גם ללקוחות נוספים באירופה. החברה תשמש כאבן היסוד להרחבת הפעילות של קבוצת אמן בבריטניה ומערב אירופה ולמינוף אמן כמובילה בתחום היעוץ, האינטגרציה והפתרונות בעולם הפיננסי.

DBFSמספקת מגוון שירותים רחב ומקיף ומומחיותה בין השאר היא בתחומים כגון: התאמה לחוקים ולשינויים רגולטורים, שירותי Front Office, ביצוע פעולות (Operations), פיתוח טכנולוגיה מתקדמת (פינטק) , שירותי מומחים ועוד.

DBFS  תמשיך לעבוד בבריטניה ותשמש כשלוחה ראשונה של קבוצת אמן במערב אירופה. הצטרפותה של DBFSלקבוצת אמן תשדרג את כלל הידע הצבור בקבוצה ובכלל כך גם בישראל, ותאפשר ללקוחות כלל הקבוצה ליהנות מניסיון בשווקים אלו ללא קשר למקום מושבן.

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן: "אנחנו שמחים לצרף את DBFS, מהחברות המובילות בתחום השירותים לעולם הפיננסי בבריטניה, למשפחת אמן. הניסיון והידע הרב של החברה תספק לנו את הידע והיכולת לחזק את מעמדנו כמובילים בתחום הפתרונות לעולם הפיננסי. בנוסף, אנחנו נספק ל-DBFSאת התמיכה כדי להמשיך ולהיות שחקן מרכזי בשוק הבריטי".