פיתוח של Oracle ו-Mastercard יאפשר הזמנה ותשלום מראש במסעדות

יום ג', 28 בפברואר 2017
Mastercard הודיעה על הרחבת שירות ה-,Qkr! with Masterpass פלטפורמת תשלום ניידת להזמנה מראש שפותחה על-ידי Mastercard Labs
 
 Qkr! with Masterpass היא פלטפורמת תשלומים להזמנות מראש המאפשרת לצרכנים להזמין ולשלם בקלות בעבור מוצרים ושירותים באמצעות הסמארטפון ללא המתנה. Qkr מפחיתה את העומס והלחץ של ניהול התשלומים ומאפשרת לעובדים להתמקד  בשירות.
 
השירות החדש "Open Tab" ב-Qkr מאפשר לסועדים להזמין ולשלם בקלות עבור מוצרים ושירותים דרך הסמארטפון ללא צורך להמתין בתור או לחכות למלצר, כולל היכולת לחלק את החשבון בין כמה לקוחות. 
האפליקציה עושה שימוש בטכנולוגית Masterpass, השומרת על פרטי כרטיס האשראי לעסקאות עתידיות ומבטלת את הצורך להזין מחדש את פרטי כרטיס האשראי והכתובת למשלוח. כחלק מהרחבת השירות, שיתוף הפעולה בין Mastercard ל-Oracle יספק פתרון קבלת תשלומים שיקל על קמעונאים ברחבי העולם לסחור במגוון ערוצים ויעניק ללקוחות Oracle פונקציונליות משולבת של תשלומים דיגיטליים ומניעת תרמיות באמצעות מינוף Payment Gateway Services של Mastercard.
 
"לאור השינויים שמחוללת הטכנולוגיה הדיגיטלית בציפיות הלקוחות, Mastercard מחויבת לאפשר ביצוע עסקאות דיגיטליות בערוצים רבים ומכל התקן אפשרי, אשר מוביל לחוויות שימוש נוחה למשתמשים ביתיים, בחנות ותוך כדי תנועה," אמרה קתרינה אקלוף, סגנית נשיא בכירה לפיתוח בתי עסק ב-Mastercard. "יחד עם Oracle נוכל לעזור לקמעונאים, מסעדות ובתי מלון לשרת את לקוחותיהם בדרכים נוחות יותר ולהרחיב את עסקיהם במהירות ובאופן מאובטח."