נפתחת ההרשמה לתכנית ההאצה Merage Future 45

יום ג', 30 בינואר 2018

 

בתחילת פברואר תיפתח ההרשמה לתכנית Merage Future 45, תכנית האצה שיווקית לסטארט-אפים שהוקמו על ידי יזמים בגילאי 45+, אשר מבססים את הרעיון שלהם על שנות ניסיון מקצועי קודם.

התוכנית הינה חלק מהפעילות של קרן מיראז' לקידום יזמות בגילאי 45+ והיא פרי שיתוף פעולה עם Future, גוף המקדם יזמות עתירת ניסיון. התוכנית, שהינה המובילה בתחומה בישראל ופותחה בשיתוף עם פייסבוק ישראל- תיפתח בחודש אפריל ותימשך 4 חודשים.

מטרת התוכנית היא לסייע ליזמים בגילאי 45+ אשר פיתחו עסק או מוצר חדשני, להתמודד בהצלחה עם האתגרים הכרוכים בהפיכת הרעיון למציאות עסקית. התכנית מעניקה ליזמים מערך תמיכה אינטנסיבי וליווי בבניית החברה הלכה למעשה. בסיום התוכנית תתקיים תחרות בין המיזמים והמנצח יזכה במענק בסך 100,000 דולר לפיתוח המיזם. את המענק יעניק לזוכה איש העסקים פול מיראז', מייסד הקרן.

 

אודות התכנית

תוכנית Merage Future 45, אשר פותחה בשיתוף פייסבוק ישראל, פירמת עורכי הדין יגאל ארנון, גו פייננס וקרן פראט, תכלול תהליך ליווי במסגרתו יינתנו ליזמים כלים יישומיים למימוש הפוטנציאל העסקי שלהם.

התמיכה והליווי יינתנו על ידי אנשי שיווק, מוצר ופרסום מחברות טכנולוגיה מובילות כגון Playbuzz, Culu, Mondayועוד, אשר יחשפו את היזמים לשיטות, למתודולוגיות ולאסטרטגיות הטובות ביותר שבהן הם יכולים להשתמש במטרה להביא את המוצר שלהם לחשיפה והצלחה בשווקים הרלבנטיים. בנוסף, במחזור הקרוב ייקחו חלק בתוכנית גם אנשי הון סיכון צעירים, אשר יסיעו ליזמים לבנות נכון את היסודות הפיננסיים של המיזם ולהכין את עצמם להשקעה.