פורטינט זכתה בפרס השותף הטכנולוגי של Google Cloud

יום ב', 16 באוגוסט 2021
 
 
פורטינט (נאסד"ק: FTNT), הפעילה בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, זכתה בפרס השותף הטכנולוגי של Google Cloud בתחום האבטחה לשנת 2020.  
 
פורטינט קיבלה הכרה בזכות הישגי החברה במרחב הפעילות של Google Cloud וסיוע ללקוחות משותפים בהיבטים הבאים:
 
·        ניהול מערך האבטחה בצורה מרכזית ואחודה עבור כל התקני האבטחה המותקנים ב-Google Cloud ובאתרים מקומיים.
 
·        קבלת נראות ובקרה מובנים בענן הכוללים עומסי העבודה והיישומים של Google Cloud.
 
·        חיזוק אבטחת נקודות קצה באמצעות הגנה, איתור ותגובה מובנות בענן עבור נקודות קצה, המבוססת על התנהגות ולא על חתימה.  
 
·        מינוף Fortinet Cloud Security Services Hub לקישור מאובטח, מרובה שכבות ובעל יכולת גדילה.
 
·        מיטוב ניהול עלויות באמצעות מודלים מגוונים של צריכה לפי בחירת הלקוח או שימוש, המאפשרים לפרוס בקלות הצעות אבטחת ענן מובנות עם מכונה ווירטואלית (VM) ותצורות SaaS עם אפשרויות תשלום גמישות במודלים BYOD ו-PAYG.
 
אבטחת שירותי הענן של פורטינט ל-Google Cloud
 
פורטינט משתפת פעולה עם Google Cloud מעל ל-5 שנים, תוך האצה משמעותית של השותפות במטרה לתמוך בלקוחות משותפים בתהליך המעבר שלהם לענן. באמצעות Google Cloud, פורטינט ביססה שותפות הדדית ברמה גבוהה כדי להבטיח את אבטחת עומסי העבודה של הלקוחות ועמידה בתנאי התאימות, מה שמקל על הנטל סביב ההגנה הכוללת של הארגון. 
 
אבטחת הענן האדפטיבית של פורטינט עבור Google Cloud מספקת אבטחה ארגונית מתקדמת ומקיפה עבור לקוחות בסביבות מבוססות Google Cloud. מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט מגן על עומסי עבודה של ארגונים לאורך האתרים המקומיים, מרכזי נתונים וסביבות ענן ומספק אבטחה מרובת שכבות עבור יישומים מבוססי ענן. הפתרון מציע יכולות אבטחת רשת, יישומים ופלטפורמות ענן המסופקים במגוון תצורות, כולל מכונה ווירטואלית (VM), קונטיינרים ו-SaaS, אשר מספקים הגנה המשלבת את יכולות האבטחה המתקדמות של פורטינט בסביבות Google Cloud.