כנס GoforIsrael, ה-18 יתקיים במלון הילטון בתל-אביב

יום ה', 8 בפברואר 2018
 
כנס GoforIsrael, ה-18 במספר, יתקיים ב – 5 למרץ במלון הילטון בתל-אביב. כנס ההשקעות הבינלאומי, המאורגן על ידי בית השקעות קוקירמן וקרן הפרייבט אקוויטי Catalyst, נחשב לאחד מכנסי העסקים החשובים בישראל, בזכות הכרה בינלאומית בהשפעתו על עתיד ההשקעות הזרות בישראל ועל השקעות ישראליות וגלובליות ברחבי העולם. 
 
הכנס יתמקד השנה בסוגיות החמות של שוק ההון, בגיוס השקעות ועידוד שיתופי פעולה בין ישראל לבין משקיעים ותאגידים. בכנס תוצג חדשנות ישראלית פורצת דרך, בתחומים כמו: IT, מדעי החיים, סייבר, מדיה, אנרגיה, ייצור מתקדם, טכנולוגיות אוטומוטיב ועוד.   
 
לדברי אדוארד קוקירמן, יו"ר בית ההשקעות קוקירמן ושותף מנהל בקרןCatalyst CEL  הישראלית-סינית: "GoforIsrael הוא הזדמנות מצוינת להפגיש בין היזמים הישראלים והמשקיעים המובילים באופן ממוקד ובלתי אמצעי תחת קורת גג אחת. חברות הטכנולוגיה הישראליות ייהנו מפגישות מאורגנות מראש עם משקיעים פוטנציאליים, ומהאפשרות להציג את עצמן על הבמה בפניהם. אנו מתכוונים לקיים פגישות 1:1 בין משקיעים ליזמים ישראלים במהלך הכנס". 
 
בין באי כנס GoforIsrael מקבלי החלטות בכירים, אנשי עסקים ויזמים מובילים. בכנס ישתתפו גם מנהלים רבים מתעשיית ההון-סיכון כמו גם משקיעים אחרים. יו"ר הכנס יהיה Ronnie Chan (רוני צ'אן), יו"רHang Lung Properties, מתאגידי הנדל"ן הגדולים בסין, ומייסד משותף של קרן ההון סיכון הבינלאומית Morningside, המשקיעה בטכנולוגיה. רוני צ'אן הוא גם פילנטרופ גדול ועומד בראש קרן Morningside Foundation המתמקדת בתחום החינוך וחינוך טכנולוגי, בסין, ארה"ב וישראל.